Tīrumai piektā vieta Čezānas trasē

Apollo
0 komentāru

Pasaules kausa izcīņas piektajā posmā Čezānas trasē Itālijā latviešu kamaniņbraucēja Maija Tīruma izcīnīja piekto vietu.

Maija Tīruma

Latviešu kamaniņu sportiste Maija Tīruma Pasaules kausa piektajā posmā Čezānas trasē Itālijā izcīnīja augsto piekto vietu.

Foto: AFI

Uzvaru sacensībās izcīnīja vāciete Tatjana Hifnere, kurai 0,058 sekundes zaudēja viņas tautiete Natālija Gaizenbergere, bet trešo vietu ieņēma austriete Nīna Raitmaijere, kas no uzvarētājas atpalika par 0,268 sekundēm.

Tīruma no Hifneres atpalika par 0,407 sekundēm, bet otra Latvijas kamaniņu braucēja Anna Orlova uzvarētājai zaudēja 1,235 sekundes un ierindojās 12. vietā.

Pasaules kausa kopvērtējuma pirmajā vietā ar 485 punktiem nostiprinājās Hifnere, kas ir uzvarējusi četros no pieciem sezonas posmiem, bet otrajā vietā ar 415 punktiem pārliecinoši ir Gaizenbergere. Orlova pašlaik ar 174 punktiem ir devītajā vietā, bet Tīruma, kas startējusi tikai divos posmos, ar 79 punktiem ieņem 23. vietu.

Šodien, pulksten 16.00 uz starta dosies divnieku kamanas, kurās Latviju pārstāvēs Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš un brāļu Juris un Andris Šici, bet rītdien notiks sacensības vīriešiem.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

17.11.2017
Ienākt apollo.lv