Tīrumai septītā vieta Īglsas trasē

Pasaules kausa izcīņas 2. posmā kamaniņu sportā Īglsas trasē Austrijā septīto vietu šodien ieguva latviete Maija Tīruma.

Maija Tīruma

Pasaules kausa 2. posmā Maija Tīruma ieguva septīto vietu, bet goda pjedestālu kā ierasts aizņēma Vācijas kamaniņu braucējas.

Sacensībās uzvaru ar jaunu trases rekordu pirmajā braucienā izcīnīja vāciete Natālija Gaizenbergere, no kuras par 0,053 sekundēm atpalika viņas tautiete Tatjana Hifnere, bet trešo vietu uz goda pjedestāla ieņēma vēl viena Vācijas kamaniņu braucēja Anke Višņevski, kura uzvarētājai zaudēja 0,060 sekundes.

Tīruma ieguva septīto vietu, no Gaizenbergeres atpaliekot par 0,585 sekundēm. Cita Latvijas kamaniņu braucēja Anna Orlova Īglsas trasē palika tikai 20. vietā, sacensību uzvarētājai zaudējot 1,211 sekundes, bet Elīza Tīruma pirmajā braucienā krita, finišēt nespēja un palika pēdējā, 23. vietā.

Atgādinām, ka Pasaules kausa 1. posmā Tīruma ieguva 12. vietu, bet Orlova ierindojās 15. vietā.

Pasaules kausa izcīņas 3. posms risināsies nākamajā nedēļas nogalē Altenbergas trasē Vācijā.