Titavs neizslēdz iespēju, ka pirms vēlēšanām piedzīvosim vēl kādu «KNAB šovu»

Apollo
0 komentāru

Nav izslēgts, ka pirms vēlēšanām piedzīvosim vēl kādu Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) rīkotu šovu, līdzīgu slavenajām kratīšanām tā dēvētajā oligarhu lietā, savā slejā žurnālā «Kapitāls» brīdina Latvijas Eksportētāju un investoru kluba valdes loceklis Dans Titavs.

Titavs neizslēdz iespēju, ka pirms vēlēšanām piedzīvosim vēl kādu «KNAB šovu»

Foto: Evija Trifanova/LETA

Viņš norāda, ka priekšvēlēšanu laikā interesanti vērot, kā darbosies «politiskais spēks, kas nepiedalās vēlēšanās ar sarakstiem, - KNAB».

«Neatbildēts jautājums - kāda būs tā ietekme uz politisko darba kārtību? Nevajag aizmirst, ka visu šo politisko jandāliņu un haosu iesācis gan bijušais prezidents [Valdis Zatlers], gan KNAB ar slavenajām kratīšanām maijā, kuras nekādus saprotamus rezultātus nav devušas. Ļoti iespējams, ka pirms vēlēšanām notiks vēl kāds šovs, par kura vajadzību un rezultātu nevienam neradīsies īsta skaidrība. Protams, tas var ietekmēt vēlēšanu rezultātus,» skaidro eksperts.

Viņš uzskata, ka KNAB kļuvis par politisku organizāciju, kurai nodarbošanās ar korupcijas apkarošanu ir tikai otršķirīgs mērķis. Galvenais - panākt savu autoritāti, varu un iedvest bailes, lai neviens to neaiztiktu, lai nesamazinātu tā budžetu, saglabātu un palielinātu štatu sarakstu un lai neviens pat neuzdrošinātos uzdot jautājumus par darba efektivitāti.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv