Titavs: «Vienotība» ir lielākais vēlētāju mānīšanas projekts

Apollo
0 komentāru

No «Jaunā laika» izslēgtais par pelēko kardinālu dēvētais Dans Titavs ir pārliecināts, ka politisko partiju apvienība «Vienotība» ir lielākais vēlētāju mānīšanas projekts, kāds bijis Latvijas politikā un visi pēc vēlēšanām piedzīvos lielu vilšanos.

Dans Titavs

Foto: Evija Trifanova/LETA

«Ar  apvienību, kurai nav pilnīgi nekādas ideoloģijas, es sastopos pirmo reizi,» intervijā žurnālam «Rīgas Laiks» atzīst Titavs.

«Reitingi ir lieli, ir pašpasludinātais godīgums, kurš varbūt īstenībā nemaz nav tāds, un es domāju, ka vilšanās būs milzīga,» viņš turpina.

Viņš uzskata, ka briesmīgākais ir tas, ka «Vienotības» galvenais princips ir principu neesamība.

Tāpat viņš ir pārliecināts, ka vienotība ir daudz plašāks jēdziens nekā trīs partiju saplūšana. «Vienotība ir nepieciešama sabiedrībā daudz, daudz plašākā jomā un vienoties mums vajag visiem kopā, tur jāsēž [Andrim] Šķēlem, [Aināram] Šleseram, [Aivaram] Lembergam, «Vienotībai» un varbūt «Saskaņai», nezinu,» spriež Titavs.

Viņš arī ir pārliecināts, ka brīdī, kad «Vienotība» tikai sāka rasties, bija iespējams dialogs ar ietekmīgiem cilvēkiem. «Bet protams, reāli, tajā brīdī, ja «Vienotība» pasludina, ka viņu galvenais mērķis ir iznīcināt trīs oligarhus, loģiski, ka tie trīs oligarhi apvienojas un cīnās par savu  izdzīvošanu,» secina Titavs.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv