Torņu un masta spridzināšana Ulbrokā Video

Apollo
0 komentāru

Svētdien Zemessardzes 54. Inženiertehniskā bataljona karavīri uzspridzināja torni un mastu Stopiņu novadā Ulbrokā, kā arī demontēja otru turpat esošo torni.

Svētdien nogāztais tornis bija 60 metru augsts, savukārt masts - 125 metrus augsts, portālam «Apollo» pavēstīja Zemessardzes pārstāve Kristiāna Štrāle.

Lēmumu, ka šīs konstrukcijas nepieciešams demontēt, pieņēma VAS «Latvijas valsts radio un televīzijas centrs» (LVRTC), kam pieder šie torņi un masts, un SIA «Belss».

Kā ziņo LVRTC, minēto konstrukciju demontāža bija nepieciešama, jo tās jau vairākus gadus netika izmantotas saimnieciskās darbības veikšanai, kā arī neatbilda drošības prasībām. Brīvi pieejamās konstrukcijas piesaistīja kāpelētāju uzmanību, tādējādi radot draudus cilvēku drošībai un dzīvībai.

Demontāžas darbos bija iesaistīti ne tikai batalajona karavīri, bet arī zemessargi. Viņ  nodrošināja apsardzi, nepieļaujot iedzīvotāju nokļūšanu bīstamā attalumā. Transporta kustību uz tuvējās ielas torņu un masta gāšanās brīdī apturēja Pašvaldības policija.

Demontējot torņus, karavīri uzlaboja praktiskās iemaņas dzelzs konstrukciju spridzināšanas darbu veikšanā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

21.11.2017
Ienākt apollo.lv