Torņus pie Vanšu tilta būvēs igauņi Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Igauņu uzņēmums «YIT Ehitus», kas ir «YIT Construction» (Somija) meitas uzņēmums, parakstījis 40 miljonus eiro vērtu līgumu ar SIA «Towers Construction Management» par divu augstceltņu būvēšanu Rīgā, liecina uzņēmuma paziņojums biržai.

Torņus pie Vanšu tilta būvēs igauņi 3 attēli Atvērt

Foto: vizualizācija

Projekts iekļauj viesnīcas, ofisa un tirdzniecības telpas, kas tiks uzbūvētas uz pamatiem, kas jau ir pabeigti. Projekta kopējās izmaksas tiks noteiktas pēc projekta pabeigšanas, savukārt aprēķināts, ka pirmais posms izmaksās aptuveni 40 miljonus eiro.

SIA «Towers Construction Management» būvē abas augstceltnes pēc «SPI Real Estate Holdings pasūtījuma. Projekts sastāv no divām apaļām austceltnēm, 31 un 29 stāvus augstām. Augstākais tornis sniegsies 120 metru augstumā un ēku kopējā platība būs 100 000 kvadrātmetri, 70 000 no kuriem atrodas virs zemes. Ēku nosaukums būs «The Hotel tower» un to apsaimiekos «Starwood hotels and Resorts Worldwide, Inc.» ar zīmolu «Sheraton».

Līdz šim projekts bija zināms ar nosaukumu «Z-Towers». jau ziņojām, ka augstceltņu kompleksu ekspluatācijā bija plānots nodot 2010.gada pirmajā ceturksnī, bet 2009. gada sākumā tā būvniecība tika apturēta, skaidrojot to ar «tehnoloģisko pārtraukumu».

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
23

2017. gada 23. novembris

Vārda dienas

Zigfrīda, Zigrīda, ZigrīdsSigrija, Zigfrida, Zigda, Ziga, Zigrita, Zigrids, Zigrida, Zigra, Sigrūna, Sigrīda, Gunilla

Valūtu kursi

23.11.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv