Toronto tiek lemts par pasaules hokeja nākotni

Apollo
0 komentāru

Šajās dienās hokeja funkcionāru un zvaigžņu samitā Toronto tiek pārspriestas būtiskas lietas pasaules hokeja nākotnei.

Vladislav Tretiak

Foto: Reuters/Scanpix

NHL viceprezidents Bils Deilijs nedomā, ka NHL spēlētājiem būtu jādodas uz 2014. gada Soču olimpiskajām spēlēm. «Pagaidām sliecamies uz to, ka tas nebūtu labākais lēmums priekš NHL.»

Deilijs iestājas par Pasaules kausa (agrāk - Kanādas kausa) turnīra atjaunošanu, kurā startētu visi labākie pasaules hokejisti, tomēr viņš nesola, ka tas varētu notikt jau 2011. gadā.

Tikmēr Krievijas hokeja federācijas prezidents Vladislavs Tretjaks intervijā «sovsport.ru» atklāj, ka NHL kluba Tampabejas «Lightning» un Kanādas izlases ģenerālmenedžeris Stīvs Aizermens ir par to, lai uz Soču olimpiskajām spēlēm dotos visi spēcīgākie pasaules hokejisti.

«Viņš uzskata, ka būtu pareizi, ja uz Sočiem dotos visi labākie, kuri to ļoti vēlas. Tas ir svarīgi ne tikai starptautiskajam hokejam, bet arī NHL. «Mums nav morālu tiesību nepiedalīties šajos svētkos,» teica Aizermens.»  

Tāpat Tretjaks reaģējis uz ASV valstsvienības un Toronto «Maple Leafs» ģenerālmenedžera izteikumiem, ka pasaules čempionāti ir garlaicīgi un nevajadzīgi. Burks arī norādījis, ka labāk būtu rīkot Pasaules kausu reizi divos gados, nevis pasaules čempionātu katru gadu.

«Tā ir viņa personiskā darīšana, jo viņš pasaules čempionātā neko nav sasniedzis. Viņa komanda prādīja ne to labāko hokeju. Kāda jēga to apspriest? Saprotama lieta, ka pasaules čempionāts ir vajadzīgs,» uzsver hokeja leģenda.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv