«Toyota GT86» un tās veidotāji saņem trīs izdevuma «Vehicle Dynamics International» apbalvojumus Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Viens no vadošajiem britu auto izdevumiem «Vehicle Dynamics International» (VDI) piešķīris trīs balvas «Toyota» jaunajai, sportiskajai kupejai «GT86» un tās veidotāju komandai. «GT86» ieguva nosaukumu kā «VDI Gada auto». Vadošais inženieris Tetsuja Tada (Tetsuya Tada) un viņa kolēģis no «Subaru» Tošio Masuda (Toshio Masuda) saņēma «Gada Dinamikas speciālistu» goda nosaukumu. Savukārt visai «Toyota» darbinieku komandai tika piešķirts «VDI Gada Dinamiskākās komandas» nosaukumu.

«Toyota GT86» un tās veidotāji saņem trīs izdevuma «Vehicle Dynamics International» apbalvojumus 3 attēli Atvērt

Foto: AP/Scanpix

Šos panākumus pēc VDI ekspertu žūrijas, kuras vidū bija inženieri, tehnologi un žurnālisti, vērtējuma «Toyota» sasniegusi, pateicoties ievērojamajai pieredzei sporta auto veidošanā, kas likta lietā, izstrādājot jauno «GT86».

Lielbritānijas tirgū «GT86» parādīsies šovasar  un savā veidā to var uzskatīt par ziņnesi, kas vēsta par «Toyota» atgriešanos pie sporta auto mantojuma vērtībām. Ikviena šī auto detaļa veidota tā, lai sniegtu autovadītājam patiesu braukšanas prieku. Jauno modeli raksturo klasiskā aizmugures piedziņa un kompakts, viegls divu litru «boksertipa» benzīna dzinējs. Kombinācijā ar zemo gravitācijas centru, zemo inerci un vieglo svaru auto sniedz patiesi nepārspētu tā vadīšanas baudījumu. Plānots, ka Latvijā, jaunais «GT86» būs iegādājams jūlija vidū.

Kā norāda izdevuma VDI redaktors Grehems Hīps (Graham Heeps), šī vienkāršā pieeja arī ļāva «GT86» iegūt «Gada auto» statusu. Savukārt Mats Džojs (Matt Joy), Autosporta preses asociācijas redaktors uzteica abu vadošo inženieru darbu: «Tada un Masuda ir radījuši automašīnu, par kuru autosporta entuziasti var būt sajūsmā. Ir beidzot atrasts līdzsvars starp teicamu saķeri un autovadīšanas prieku pie reāla ātruma.»

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Komentētākie raksti

Satiksmes ierobežojumi

Vairāk

Valūtu kursi

23.09.2017
Ienākt apollo.lv