«Toyota» Ženēvas auto izstādē iepazīstinās ar diviem jauniem mazās klases auto Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Ženēvas auto izstādē «Toyota» atklās jaunā mazās klases automobiļa – «Toyota iQ» – ražošanas ieceri. Pirmo reizi «iQ»  tika demonstrēts pagājušā gada Frankfurtes auto izstādē kā konceptuāls automobilis, un to sāks ražot 2008. gada beigās.

toyota iQ 2 attēli Atvērt

Toyota iQ

Foto: Toyota

«iQ» sniedz jaunas iespējas kompaktajā pilsētas satiksmē. Pirmkārt, kompaktajā pilsētas transportlīdzeklī, kura garums ir mazāks par trim metriem, var ērti sasēsties līdz pat trim pasažieriem. Turklāt tajā vēl paliek pietiekami daudz vietas bērnam vai bagāžai.

«iQ» ietilpība ir atjautīgā iekārtojuma rezultāts, ko veido seši telpu taupoši un savstarpēji saistīti tehnoloģiski jauninājumi, kas pārstāv revolūciju «Toyota» automobiļu attīstībā. «iQ» ir piesātināts ar japāņu dizaina elementiem, un uzskatāms par radikālu pārmaiņu transportlīdzekļu konstrukcijā, kas sniedz ieguldījumu videi nekaitīgā satiksmē. Turklāt apgāž uzskatu, ka mazi automobiļi ir vienkārši un nedroši.

«Toyota» Ženēvas autoizstādē izmantos izdevību iepazīstināt arī ar jauno papildinājumu apvidus automobiļu sērijā, kas tagad ietiecas mazās klases automobiļu segmentā: «Urban Cruiser».

Šis jaunais «Toyota» modelis ir videi draudzīgs mazās klases apvidus automobilis, kas paredzēts pilsētas apvidus transportlīdzekļu tirgum. Tas atbilst patērētāju vēlmēm attiecībā uz apvidus automobili, turklāt tam raksturīgs mazs degvielas patēriņš un zems izmešu līmenis.

Bez minētajiem modeļiem «Toyota» demonstrēs savus jaunākos sasniegumus arī pilsētvides transporta risinājumos – «Plug-in Hybrid» prototips un divi konceptuāli automobiļi: «Toyota 1/X Plug-in Hybrid» koncepcija apvienojumā ar «Flexible Fuel Vehicle» (FFV) tehnoloģiju un «i-Real» personiskās mobilitātes koncepcija.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Komentētākie raksti

Satiksmes ierobežojumi

Vairāk

Valūtu kursi

17.12.2017
Ienākt apollo.lv