TP: jāveido 11 ministrijas

Apollo
0 komentāru

Tautas partija (TP) rosina valdības reorganizācijas gaitā izveidot 11 ministrijas, preses konferencē pastāstīja TP valdes loceklis, reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrs Edgars Zalāns.

TP: jāveido 11 ministrijas

Foto: Evija Trifanova/LETA

TP uzskata, ka nav jāreorganizē septiņas ministrijas: Aizsardzības, Ārlietu, Zemkopības, Finanšu, Tieslietu, Iekšlietu un Kultūras ministrija.

TP rosina izveidot Veselības un sociālo lietu ministriju, kurā tiktu apvienota Veselības un Labklājības ministrija. Izglītības un zinātnes ministrijā, pēc TP domām, jāapvieno pašreizējā Izglītības un zinātnes ministrija un Bērnu, ģimenes un sabiedrības integrācijas lietu ministrija.

Partijas skatījumā, Attīstības ministrija varētu apvienot pašreizējo Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministriju, Vides ministriju un Ekonomikas ministriju.

Savukārt Satiksmes ministrijā varētu apvienot pašreizējo Satiksmes ministriju un Īpašu uzdevumu elektroniskās pārvades lietās sekretariātu.

Kā ziņots, jau aptuveni mēnesi valdošā koalīcija diskutē par iespējamiem valdības reorganizācijas variantiem. Valdības optimizācija un atsevišķu ministru nomaiņa ir viens no Valsts prezidenta Valda Zatlera uzdevumiem valdībai, citādi tiek solīts iniciēt referendumu par parlamenta atlaišanu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv