TP neesot lēmusi par Valsts prezidenta atlaišanu

Apollo
0 komentāru

Tautas partijas (TP) lēmējinstitūcijās nekad nav spriests, vai kādā Satversmē paredzētajā veidā Valsts prezidents Valdis Zatlers varētu zaudēt amatu.

Mareks Segliņš un Valdis Zatlers

Mareks Segliņš un Valdis Zatlers

Foto: AFI

To pirmdien laikrakstā «Neatkarīgā» publicētā intervijā teicis TP priekšsēdētājs Mareks Segliņš.

Vienlaikus Segliņš intervijā norādījis, ka Zatlera ultimātā Saeimai un valdībai, «neizslēdzot kritiku, pārmetumu, norādījumus, varēja būt citi akcenti — viennozīmīgs vardarbības nosodījums». «Lai neiznāk tā, ka darba kārtību prezidentam nodiktēja vandaļi.»

Tāpat TP vadītājs atkārtoti kritizējis prezidenta iecelšanas procedūru. «Prezidenta kandidāti visām partijām būtu jānosauc divus mēnešus pirms vēlēšanām, sabiedrībai, deputātiem tie jāizvērtē. Nav nopietni, ka prezidenta kandidatūra parādās divas vai trīs dienas pirms vēlēšanām vai vēl trakāk, kā [eksprezidentes Vairas] Vīķes-Freibergas gadījumā — pusstundu pirms ievēlēšanas. Ja VVF gadījumā, uz dullo šaujot naktī, balsojums izrādījās veiksmīgs, tad Valdis Zatlers [ilga pauze]... Vienkārši ar Valdi Zatleru mums ir bijuši dažādi redzējumi par politisko procesu, ko esam viens otram izteikuši. Manuprāt, prezidentam, valdībai, Saeimai vajadzētu vairāk strādāt kopā, jo mērķis jau ir viens.»

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

22.10.2017
Ienākt apollo.lv