TP partneri kritizē par vairīšanos pieņemt nepopulārus lēmumus

Apollo
0 komentāru

Tautas partijas (TP) kongresa delegātus šodien uzrunāja nākamie sadarbības partneri - kustības «Par labu Latviju» viena no līderēm Ieva Plaude-Rēlingere uzrunā pauda apbrīnu par TP līdera Andra Šķēles paveikto, savukārt otru sadarbības partneru, partijas LPP/LC līderis Ainārs Šlesers norādīja uz vairākām TP kļūdām, kas būtiski mazinājušas tās popularitāti.

TP partneri kritizē par vairīšanos pieņemt nepopulārus lēmumus

Foto: Evija Trifanova/LETA

Plaude-Rēlingere sacīja, ka viņu, tāpat kā visus kongresā sanākušos, vieno «neērtības sajūta par stāvokli, kādā patlaban atrodas Latvijas valsts». Viņa apliecināja uzņēmēju gatavību ar savām idejām un praktisko darbību palīdzēt izvest valsti no ekonomiskās krīzes.

Topošās vēlēšanu apvienības idejiskajam pamatam, pēc Plaudes-Rēlingeres teiktā, ir jābūt: «Dievs, daba, darbs.«

Arī Šlesers aicināja domāt ne tikai par topošās apvienības kandidātu sarakstu 10.Saeimas vēlēšanām, bet arī par tās ideoloģisko pamatu.

Iecerēts, ka topošās vēlēšanu apvienības pamatā tiks liktas septiņas vērtības - nacionālais valstiskums un demokrātija, latviska Latvija Eiropā, spēcīgi reģioni, stipras ģimenes, cilvēka brīvība, privātīpašums un taisna, neatkarīga tiesa.

Šlesers norādīja uz TP pieļautajām kļūdām - TP bijušie līderi pārāk rūpējušies par to, lai partija vienmēr būtu populāra un pat centušies «sagulēt vienā gultā ar «sorosiešu» organizācijas pārstāvjiem». Cenšoties saglabāt popularitāti, bijušie TP līderi bieži vien esot vairījušies pieņemt nepopulārus, bet Latvijas ekonomikas attīstībai nepieciešamus lēmumus.

Pēc Šlesera teiktā, TP pozīcijas ir vājinājuši arī cilvēki, kas tai pievienojušies no citām partijām, lai tiktu labi apmaksātos amatos, bet tagad pamet partiju, lai vēl kaut īsu brīdi saglabātu savu amatu. «Tie, kas nodod savējos, lai gūtu īstermiņa labumu, ir nodevēji, un tā viņi arī jāvērtē,» teica Šlesers.

LPP/LC līderis brīdināja TP nepaļauties tikai uz Šķēles harizmātisko personību un negaidīt brīnumus no viņa atgriešanās politiskajā apritē.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

21.10.2017
Ienākt apollo.lv