TP trešdien nosauks kultūras ministra kandidātu

Apollo
0 komentāru

Tautas partijas valde trešdien pēcpusdienā plāno nosaukt kultūras ministra amata kandidātu, taču pagaidām kandidātu vārdi netiek nosaukti.

Tautas partija

Tautas partija

Foto: Ieva Čīka/LETA

Intervijā Latvijas Radio Tautas partijas priekšsēdētājs Mareks Segliņš informēja, ka trešdien partijas valde pieņems lēmumu, kurš būs kultūras ministra amata kandidāts, taču viņš atteicās nosaukt partijas izskatītos variantus, jo to solījis cilvēkiem, ar kuriem runājis par ministra amatu. Viņaprāt, tas būtu nekorekti pret to pretendentu, kurš nekļūs par kultūras ministru.

Jautāts, vai starp kandidātiem ir cilvēki, kuri plašsaziņas līdzekļos minēti kā iespējamie kultūras ministra amata kandidāti, Segliņš atzina, ka žurnālistiem ir labi informācijas avoti, tomēr ir gan kļūdas, gan arī patiesība.

Segliņš atzina, ka ir ļoti svarīgs jautājums izvēlēties ministru attiecīgajai nozarei, tāpēc šī kultūras ministra amata kandidāta izraudzīšana ir ievilkusies. Turklāt TP pieļāvusi pāris kļūdas, izvēloties ministru, tāpēc Segliņš tagad šim jautājumam pieiet ļoti nopietni. Jautāts, par kuriem ministriem pieļautas kļūdas, Segliņš atbildēja: «Lai paliek, lai paliek. Gan jau vēsture izvērtēs.»

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

23.10.2017
Ienākt apollo.lv