TP un JL vēlas sadarboties jaunas valdības veidošanā

Apollo
0 komentāru

Pašreizējā opozīcijas partija «Jaunais laiks» (JL)  un koalīcijas pārstāvji Tautas partija varētu sadarboties jaunas valdības veidošanā. Tā abas partijas piektdien nospriedušas abpusējās tikšanās laikā pēc tam, kad premjerministrs Ivars Godmanis (LPP/LC) paziņoja par demisiju.

«Jaunā laika» un Tautas partijas tikšanās

«Jaunā laika» un Tautas partijas tikšanās

Foto: AFI

«Mūsu partiju laikā ir zināma vēsture, kura ne vienmēr bijusi abpusējas sapratnes un komplimentiem piebārstīta,» intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam «100. pants» sacīja Tautas partijas priekšsēdētājs Mareks Segliņš.

Viņš klāstīja, ka abas partijas ir vienojušās, ka ir gatavas kopā strādāt, un gatavas šajā situācijā nolikt malā tās ķildas un savstarpējos apvainojumus, kas bijuši, lai strādātu kopā un veidotu valdību.

«Ja mēs vienmēr atcerētos un nespētu norīt, ka mums kāds kašķis ir bijis, tad mēs šeit nesēdētu,» uzsvēra Segliņš.

Arī  JL Domes vadītājs Artis Kampars uzsvēra, ka situācija valstī ir būtiski mainījusies un tas, ka ekonomika krīt tik strauji, atsauksies uz katru cilvēku Latvijā. Tāpēc partija ir gatava sadarboties ne tikai ar Tautas partiju, bet gan arī ar jebkuru citu partiju, izņemot ekstrēmi galējos marginālos politiskos spēkus, ar to domājot PCTVL.

«Tā būtu tā garantija, ka politiķi šajā valstī spētu par kaut ko vienoties,» sacīja Kampars. Viņš uzskata, ka mērķi šajā gadījumā ir ļoti augsti un tā pat ir Latvijas valsts.


Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

19.10.2017
Ienākt apollo.lv