TP un LPP/LC apvienību sauks «Par labu Latviju» bez (AŠ)² Papildināts

Apollo
0 komentāru

Sestdien Rīgā notiks politiskās apvienības «Par labu Latviju» dibināšanas forums un tāds arī būs šīs apvienības oficiālais nosaukums, nevis, piemēram (AŠ)², kā pašlaik dēvē Tautas partijas un LPP/LC līderu duetu.

TP un LPP/LC apvienību sauks «Par labu Latviju» bez (AŠ)²

Foto: Lita Krone/LETA

Apvienības pārstāvis Arnis Marcinkevičs portālam «Apollo» pastāstīja, ka uzrunas forumā teiks visu apvienībā iekļauto partiju līderi.

Forumā par kopīgu dalību 10. Saeimas vēlēšanās bez Tautas partijas un LPP/LC vienosies arī partija «Jaunlatvija», partija «Ogres novadam», partija «Latgales tauta», kā arī partija «Vienotā Rēzekne».

Aģentūra LETA pagājušajā nedēļā ziņoja, ka ir jau zināmi saraksta līderi. Piemēram, Rīgas vēlēšanu apgabalā ar pirmo numuru startēs LPP/LC līderis Ainārs Šlesers, bet Vidzemes vēlēšanu apgabalā – Tautas partijas līderis Andris Šķēle.

Apvienības dibinātāji norāda, ka tās darbības principi būs balstīti uz kustības «Par labu Latviju» manifestu un iedzīvotāju izstrādāto Tautas deklarāciju.

«Mēs neesam zemi saņēmuši mantojumā no saviem vecākiem, bet gan aizņēmušies no saviem bērniem. Politiķi to ir aizmirsuši. Pēdējais laiks viņiem to atgādināt. Latvijas valsts centrā jābūt cilvēkam. Tikai cilvēks, kurš ir valsts patriots, var aizstāvēt valsts intereses. To arī no politiķiem prasa Tautas Kustība «Par labu Latviju»,» uzsver kustības padomes priekšsēdētājs Andrejs Ēķis.

Tautas kustība savu darbu turpinās arī pēc politiskās apvienības dibināšanas, īstenojot manifestā ierakstītos principus, kā arī pārraugot kā politiskās partijas ievēros Tautas deklarācijas pieņemtās pamatvērtības.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv