Traģēdija kārtējā Anglijas viesstrādnieka ģimenē: dzīves apstākļi noved pie vīrieša nāves

Apollo

Anglijā noslīcis kāds Latvijas valstspiederīgais, kuru tuvinieki nevar apglabāt dzimtenē, jo mirstīgo atlieku transportēšanas izdevumi ir aptuveni 2000 latu, ziņo raidījums «Tautas balss».

Traģēdija kārtējā Anglijas viesstrādnieka ģimenē: dzīves apstākļi noved pie vīrieša nāves

Foto: RIA Novosti/Scanpix

Artūrs strādājis Herefordas apkaimē - tīrījis vistu fermas. Sazinoties ar bijušo sievu un meitu, vīrietis sūdzējies, ka pēc darba nevar nomazgāties, jo pa krānu tekot tikai vārošs ūdens. Viņš stāstījis, ka mazgāties nākšoties vietējā upē.

Kad vairākas dienas Artūrs par sevi nebija devis ziņas, māte un meita pašas uzsāka viņa meklēšanu . Sazinoties ar policiju, viņas uzzināja, ka 30.maijā pie Herefordas tilta atrasts neatpazīta vīrieša līķis. Pēc pazīmēm noskaidrots, ka tas ir Artūrs.

Pēc līķa apskates policija nebija konstatējusi vardarbīgas nāves pazīmes. Visticamāk, Artūrs bija gājis mazgāties, taču upē bija zemūdens atvari un ļoti auksts ūdens, tāpēc, iespējams, sākušies krampji, un viņš vairs nav varējis izkļūt no ūdens.

Tagad abas sievietes lūdz līdzcilvēku palīdzību, lai Artūru varētu attransportēt uz dzimteni un apglabāt. Zvanīt iespējams  uz ziedojumu tālruni 9000 6385 (maksa par zvanu 1 Ls).
 

Ziņo redaktoram par kļūdu! 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

24.09.2017
Ienākt apollo.lv