Traģiskajā Permas ugunsgrēkā vainoto krievu uzņēmēju arestē Spānijā

Apollo
0 komentāru

Spānijas policija arestējusi krievu uzņēmēju Konstantīnu Mrihinu, kurš apsūdzēts saistībā ar traģisko 156 cilvēku dzīvību prasījušo ugunsgrēku diskotēkā Krievijas Urālu reģiona Permas pilsētā, ceturtdien pavēstīja likumsargu amatpersonas.

Traģiskajā Permas ugunsgrēkā vainoto krievu uzņēmēju arestē Spānijā

Foto: Scanpix/Reuters

Permas restorāna un kluba «Klibais zirgs» komercdirektors arestēts Barselonā pie savas mājas.

Ugunsgrēks klubā izraisījās naktī no 4. un 5.decembri, pirotehnikas uguņiem aizdedzinot koka dekoru un griestus. Cilvēki palika iesprostoti degošajā ēkā, jo nelikumīgās būvniecības dēļ evakuācijas ceļi nebija pieejami, liecina Krievijas varasiestādes.

Kluba vadība ignorējusi vairākkārtīgās prasības ievērot drošības standartus. Pēc traģēdijas Krievijas prezidents Dmitrijs Medvedevs vadītājus nosodījis, sakot, ka viņiem nav «ne smadzeņu, nedz sirdsapziņas».

Krievijas varasiestādes izsludinājušas meklēšanā Mrihinu par to, ka viņš, ignorējot drošības noteikumus, organizējis uguņošanu, kas izraisīja traģēdiju, teikts Spānijas likumsargu paziņojumā.

«Pēc traģēdijas viņš pameta Krieviju, cenšoties izvairīties no iespējamā 10 gadu cietumsoda, un Spānijas policija viņu uzgāja Barselonā,» vēsta likumsargi. «Viņš nodots Nacionālās tiesas rīcībā, kas organizēs viņa izdošanu» Krievijai.
 

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

20.10.2017
Ienākt apollo.lv