Traģisks ugunsgrēks Valkas novadā: ir bojāgājušie Papildināts

Apollo
33 komentāri

Ceturtdienas naktī divi cilvēki gājuši bojā traģiskā ugunsgrēkā dzīvojamā mājā Valkas novada Saulē, ziņo Latvijas Radio.

Traģisks ugunsgrēks Valkas novadā: ir bojāgājušie

Foto: Edijs Pālens/LETA

[Ziņa precizēta.]

Aģentūra BNS vēsta, ka ugunsgrēks izcēlies pulksten 2.37, to lokalizēt izdevies pulksten 6.27, taču dzēšanas darbi vēl turpinās.BNS vēsta, ka ugunsdzēsējiem izdevies izglābt vēl divus cilvēkus.

Ugunsgrēks bija izcēlies divstāvu koka dzīvojamās mājs otrā stāva dzīvoklī, portālu «Apollo» informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Viktorija Šembele.

Ugunsdzēsēji, ierodoties notikuma vietā, nekavējoties uzsāka ēkas pārmeklēšanu, bet diemžēl divi cilvēki tika atrasti jau bez dzīvības pazīmēm, savukārt divas sievietes ugunsdzēsēji glābēji izglāba.

Bojāgājušie ir apmēram 55 gadus veca sieviete un apmēram 60 gadus vecs vīrietis.

Dzēšanas darbus apgrūtināja tas, ka liesmas jau bija iekļuvušas sienu un starpstāvu konstrukcijās, kas bija pildītas ar skaidām, un izplatījās uz ēkas bēniņiem un jumtu. Līdz ar to ugunsdzēsējiem glābējiem nācās uzlauzt konstrukcijas, lai atrastu visus degšanas perēkļus.

Kopējā degšanas platība bija 60 kvadrātmetri (m2).

Iespējamais ugunsgrēka iemesls ir neuzmanīga smēķēšana, jo ugunsgrēks izcēlies gultā. Dzīvojamajā mājā atradās vairāki dzīvokļi, savukārt cilvēkiem, kuri gāja bojā pašvaldība bija sniegusi sociālo atbalstu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv