Traktoru kolonnas mēģina ielauzties Rīgā no citiem virzieniem

Apollo
0 komentāru

Vairāku simtu traktoru kolonnas otrdienas pēcpusdienā mēģina ielauzties Rīgas centrā jau no citiem virzieniem — gan no Daugavpils šosejas puses pa Maskavas ielu, gan arī no Ķekavas puses. Kāds traktors pat pārkāpis Ceļu satiksmes noteikumus un apdraudējis policistus.

Traktoru kolonnas mēģina ielauzties Rīgā no citiem virzieniem

Foto: Lita Krone/LETA

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību biroja pārstāve Ieva Rekšņa portālam «Apollo» pastāstīja, ka traktoristi nav ņēmuši vērā policijas lūgumu novirzīties uz Krustpils ielu un doties atpakaļ Rīgas apvedceļa virzienā. Kāds pārdrošs traktorists mēģinājis izlauzties uz priekšu, apbraucot policijas bloku pa trotuāru, tādējādi apdraudot likumsargus.

Arī no Ķekavas puses Rīgā mēģinājuši iekļūt lauksaimnieki ar traktortehniku. Patlaban abās vietās viņu kustība ir apturēta un policija mēģina vienoties ar lauksaimniekiem, lai viņi griežas apkārt un nebrauc centrā.

Rekšņa uzsvēra, ka nedrīkst pieļaut traktortehnikas iebraukšanu centrā, jo tas izraisīs haosu.

Pa dienu aptuveni 20 traktoru gara kolonna līdz Ministru kabinetam mēģināja nokļūt pa Brīvības gatvi, taču policija panāca vienošanos, ka viņi simbolisko zārku nogādās līdz centram ar vieglajām automašīnām.

Laikā, kad ap Rīgu un pie Zemkopības ministrijas notika lauksaimnieku protesti, valdība lēma par 27 miljonu atbalsta piešķiršanu piensaimniecības nozarei.

 

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

20.10.2017
Ienākt apollo.lv