Trampa komanda priekšvēlēšanu kampaņas laikā vismaz 18 reizes kontaktējusies ar Krieviju

Apollo
76 komentāri

ASV prezidenta Donalda Trampa priekšvēlēšanu kampaņas komandas pārstāvji vismaz 18 reizes kontaktējusies ar Krievijas pārstāvjiem, ziņo Lielbritānijas medijs «The Independent».

Ilustratīvs attēls.

Ilustratīvs attēls.

Foto: Eidantoei, CC BY-SA 2.0

Informācija par šiem kontaktiem iepriekš tikusi turēta noslēpumā, tomēr tagad tā kļuvusi zināma sabiedrībai saistībā ar Federālā Izmeklēšanas biroja (FIB) un Kongresa komisijas sāktajām izmeklēšanām par Trampa attiecībām ar Krieviju.

Kā liecina aģentūras «Reuters» rīcībā esošā informācija, Trampa komandas pārstāvji kontaktējušies ar augstām Krievijas amatpersonām, izmantojot slepenus saziņas kanālus, tādējādi izvairoties no ASV nacionālās drošības amatpersonu iesaistīšanas šajā komunikācijā. 

Laika periodā no pagājušā gada aprīļa līdz novembrim Trampa pārstāvji ar Krievijas amatpersonām sazinājušies 18 reizes, gan ar telefonu zvanu, gan elektroniskā pasta vēstuļu starpniecību.

Kā aģentūrai «Reuters» pavēstījuši situāciju pārzinoši informācijas avoti, Trampa un  Krievijas pārstāvji runājuši par Krievijas-ASV ekonomiskajām attiecībām Krievijai piemēroto starptautisko sankciju kontekstā, sadarbību cīņā ar džihādistu grupējumu «Islāma valsts», kā arī attiecībām ar Ķīnu.

Tramps iepriekš izteicies, ka viņa priekšvēlēšanu komandas pārstāvji nav kontaktējušies ar citu valstu pārstāvjiem.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv