Treimanim 5. vieta PK posma Superkrosā individuālajā braucienā

1 komentārs

Latvijas BMX riteņbraucējs Edžus Treimanis sestdien izcīnīja piekto vietu Pasaules kausa trešā posma Superkrosā, kas risinās Nīderlandē, individuālajos braucienos.

Edžus Treimanis

Individuālo braucienu priekšsacīkstēs Treimanis uzrādīja ceturto labāko laiku, Rihards Veide ierindojās 38. vietā, bet Klāvs Lisovskis ieņēma 45. pozīciju.

Veide un Lisovskis tādējādi kvalificējās svētdienas pamatsacensībām, bet Treimanis bez tā izcīnīja vietu individuālo braucienu superfinālā, kur viņam piektā vieta.

Treimanis finālbraucienā distanci veica 38,740 sekundēs, bet ātrākais bija amerikānis Konors Fīldss - 38,064 sekundes.

Individuālajos braucienos tiek sadalīts atsevišķs medaļu komplekts, bet Pasaules kausa Superkrosā medaļu komplekts tiks sadalīts svētdien.

Šajās sacensībās nepiedalās divkārtējais olimpiskais čempions Māris Štrombergs, kurš pēc priekšlaicīgs uzvaras Eiropas čempionāta kopvērtējumā ASV gatavojas gaidāmajam pasaules čempionātam.

Superkross, atšķirībā no klasiskā BMX, ir ar daudz augstāku un stāvāku starta kalnu, garākiem tramplīniem un lielākiem ātrumiem, kas padara skatītājiem sacensības ļoti aizraujošas un skatāmas.