«TREK MTB Maratons» šo svētdien pulcēs kalnu riteņbraucējus Talsu pakalnu pusē Video

Apollo
0 komentāru

Latvijas tehniskākais kalnu riteņbraukšanas sacensību seriāls - «TREK MTB Maratons» savus dalībniekus jau otro reizi pulcēs Kurzemes pusē – šoreiz pa Talsu apkārtnes takām un mežiem.

«TREK MTB Maratons» šo svētdien pulcēs kalnu riteņbraucējus Talsu pakalnu pusē

Foto: ekrānuzņēmums

1.jūnijā Talsos, slēpošanas kalna Kamparkalns pakājē starts tiks dots ceturtajam TREK MTB posmam un līdzīgi kā pirmajā posmā Ventspilī trase maratona distancē būs pa diviem apļiem - 26 km katrs. Sacensību posms Talsos tiks organizēts jau otro reizi un tie, kas šo posmu nav braukuši, varēs pārliecināties par skaisto un reljefaino Talsu apkārtni – pārbaudīt savus spēkus braucot pa biatlona trasi, tehniskās iemaņas pa meža taciņām, bet rakstura stingrību – pievarot Kamparkalnu vismaz divas reizes, jo sacensību starts būs kalna pakājē, bet finišs – augšā.

Jau otro reizi tiks noteikts SPORT 2000 kalnu karalis starp maratona braucējiem – tas, kurš abas reizes visātrāk pievarēs Kamparkalnu saņems patīkamu iepriecinājumu no veikala SPORT 2000 Ls 50 apmērā. Jāatzīmē, ka maratona distances braucējiem Kamparkalns būs jāpievar veselas trīs reizes.

Organizatori atzīst, ka turēsies pie savām tradīcijām un arī šī trase būs ar interesantiem elementiem un spēku pārbaudījumiem, bet tajā pašā laikā – pa spēkam ikvienam interesentam. «Tie, kas domā, ka Kurzemē ir pašvaki ar kalniem un takām, lai atbrauc un pārliecinās, ka tā nemaz nav», ar kurzemnieka lepnumu saka trases veidotājs, Kamparkalna saimnieks Almants Kalniņš
Šajās sacensībās uz šo posmu ir pieteikusi arī pašmāju viena no spēcīgākajām komandām - «Alpha Baltic/ Unitymarathons.com» komanda, kuras pārstāvis Matīss Preimanis uzvarēja pirmajā posmā Ventspilī. Pašlaik maratona kopvērtējuma līderis ir Raivis Zīmelis («TREK-Philips»), kurš saglabā «Abi2» dzelteno līdera krekliņu un Lelde Ardava («Rietumu-Delfin»), krietni apsteidzot tuvākos sekotājus.

Katram dalībniekam būs iespēja izvēlēties veicamo distanci, atbilstoši savām fiziskajām un tehniskajām spējām, izvēloties startu:

  • TREK MTB Maratonā (50 līdz 60 km)
  • Latvijas Valsts Meži MTB Pusmaratonā (25 līdz 30 km)
  • Zaļā Josta bērnu sacensībās (200 līdz 1000 m).

Pēc labi aizvadītām sacensībām, organizatori ir parūpējušies par balvām un pārtikas produktiem no pašmāju ražotājiem: Rosme, Ādažu čipsi, Skrīveru saldumi, Egmont Latvija, Very Berry, Balticovo, Latvijas Maiznieka un Dimdiņiem. Balvas ātrākajiem braucējiem nodrošinās arī TREK, SPORT 2000, PHILIPS, SIS (Science In Sport), Muc Off, Bontrager, Dion Sportlab un Sachi.

Atgādinam, ka bērniem dalība Zaļā Josta bērnu sacensībās (200 līdz 1000 m) ir BEZMAKSAS, tāpat bez maksas bērniem būs iespējas izklaidēties 1188 piepūšamajās atrakcijās. 

Rūpējoties par tīru vidi, arī šajā posmā spēkā būs gan sporta uztura SIS akcija (izlietotā sporta uztura iepakojuma maiņa pret jaunu produktu, saņemot 20% atlaidi), gan Virši-A «Ekoakcija» – ierodoties uz sacensībām ar vienu automašīnu vismaz četratā, dalībnieki varēs pretendēt par Virši-A atzinību 50 litru degvielas izteiksmē. Katrā no sacensību posmiem tiks iepriecinātas trīs šādas ekonomiskās un videi draudzīgās ekipāžas.

Pēc katrām sacensībām ikviens dalībnieks un līdzjutējs varēs noskatīties TREK MTB Maratona sacensību apskatu LTV7 raidījumā Ātruma cilts un klausīties reportāžu Radio SWH ēterā.

Ieskats Talsu posmā 2011:

Tuvākie sacensību posmi:

  • 29. jūlijs  Cēsis
  • 18. augusts Sigulda

Par TREK MTB Maratonu sacensību dalībnieku tehniku pirms starta un sacensību laikā rūpēsies profesionāli velo servisa meistari no TREK veikala («trekveikals.lv») bet enerģijas atjaunošanu trasē un pēc tās nodrošinās jau pazīstamais sporta uztura ražotājs SIS (Science In Sport) un Latvijas Maiznieks. 

Pieteikšanās sacensībām un sīkāka informācija mājaslapā www.mtb-maratons.lv, kā arī TREK veikalā, Cēsu ielā 31, Rīgā.
TREK MTB Maratoni tiek rīkoti jau piecus gadus un tie atšķiras no citiem maratoniem ar tehniskākām, pārdomātākām un interesantākām trasēm, kā arī ar sacensību īpašo atmosfēru – šī maratona dalībnieki jau ir kļuvuši par vienotu riteņbraucēju saimi un lielākā daļa dalībnieku brauc sacensību garāko distanci. Sacensību ģeogrāfijas ziņā tiks aptvertas Latvijas pilsētas, kuras citās sacensībās nav iekļauti - Ventspils, Smiltene, Ape, Talsi, Cēsis un Sigulda.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Receptes

Vairāk

Valūtu kursi

23.10.2017
Ienākt apollo.lv