Trešdien «Biķerniekos» vasaras autosprinta treniņš

Apollo
0 komentāru

Trešdien, 26. augustā, «Biķernieku» trasē Rīgā tiks aizvadīts pirmais no diviem treniņiem pirms Latvijas vasaras autosprinta čempionāta noslēdzošā posma. Sportistiem, lai varētu iziet uz starta sezonas pēdējā posmā, kas norisināsies 6. septembrī, jāpiedalās vismaz vienā no diviem obligātajiem treniņiem.

Trešdien «Biķerniekos» vasaras autosprinta treniņš

Foto: LAF

Jau jūnijā vasaras autosprinta čempionāta rīkotāji iepriecināja dalībniekus, pirmoreiz sarīkojot meistarsacīkšu posmu leģendārajā «Biķernieku» trasē Rīgā. Ņemot vērā pozitīvās atsauksmes pēc sacīkstēm, tika nolemts mainīt čempionāta kalendāru un pēdējo posmu 6. septembrī aizvadīt «Biķerniekos». Līdzīgi kā pirmajās sacensībās, trase virzīsies (skatīt shēmu) pa starta un finiša taisni, iekļaujot sevī «ozola» līkumu un «elkoni», un daļu kartinga trases. Šoreiz tiks izmantots garāks kartinga trases nogrieznis un lielajā aplī sportisti atgriezīsies pie Linezera, kas nozīmē, ka starta/finiša taisne būs jāveic pilnā garumā. Trases kopgarums būs nedaudz vairāk par diviem kilometriem. Drošības apsvērumu dēļ trīs vietās tiks uzstādīti ātruma slāpētāji.  

Lai iegūtu tiesības startēt čempionāta pēdējā posmā 6. septembrī, braucējam jāpiedalās vismaz vienā no diviem treniņiem. Treniņbraucieni tiks aizvadīti trešdienās — 26. augustā un 2. septembrī — no plkst. 19.00 līdz 21.00. Dalības maksa par treniņu — 15 lati, ķiveres obligātas. Treniņbraucienos drīkst piedalīties arī braukt gribētāji, kuri neplāno startēt sacīkstēs.

Nākamsvētdien, 6. septembrī, sacensību starts paredzēts plkst. 11.00. Sacīkstes solās būt ļoti spraigas, jo visās trīs ieskaites klasēs gaidāma sīva spēkošanās par čempionu tituliem un pārējām godalgotām vietām. Atgādināsim, ka vasaras autosprintā ar savu ielas automašīnu var startēt jebkurš entuziasts. Sacīkšu dienā paredzētas arī dažādas atrakcijas skatītājiem.

Plašāka informācija pieejama internetā: www.vasarassprints.lv.

Latvijas vasaras autosprinta čempionāta atbalstītāji: www.tehniskaisveikals.lv, www.KUMHO.lv, www.iAuto.lv, www.forsaza.lv, www.malek.lv, www.aunamotorsport.lv, www.4rati.lv. Informatīvais atbalsts no «AutoEuro». Sacensību laika ņemšanas aparatūru, rezultātu apstrādi un attēlošanu nodrošina www.autosport.lv.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Komentētākie raksti

Satiksmes ierobežojumi

Vairāk

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv