Trešdienas horoskops: 1. novembris

Apollo
7 komentāri

Dienas horoskops: trešdiena

Trešdienas horoskops: 1. novembris

Foto: Caters News/Scanpix

AUNS Darba lietas aizņems turpat visu dienu, kamdēļ mājās visticamāk pārradīsies tikai vēlā pievakarē. Šodien jābūt uzmanīgākam, kārtojot visa veida dokumentāciju. Nav vēlams aizdot naudu, kā arī pašam aizņemties.

VĒRSIS Vislabprātāk pievērsīsies radošām lietām. Piemērota diena ar reklāmu, sabiedriskie projektiem, psiholoģiju, pedagoģiju saistītajam. Attiecībās ar līdzgaitniekiem viegli radīsi kopīgu valodu.

DVĪŅI Līdzcilvēki paļausies uz tevi, tādēļ darīsi ko spēsi, lai attaisnotu, uz sevi liktās cerības. Ja cītīgi strādāsi, tavā maciņā noteikti iekritīs kāds lieks eiro. Diena svarīgāk ar apkalpošanas sfēru saistītajiem.

VĒZIS Var nākties risināt ar mantojumiem saistītus jautājumus. Ja ne pašam, tad kādam no radiniekiem vajadzēs palīdzēt neapmaldīties birokrātijas līkločos. Zvaigznes iesaka ieklausīties intuīcijā.

LAUVA Šodien tavu uzmanību vairāk saistīs izskatīgi kolēģi nevis panākumi, uzslavas. Taču ar dienesta romāniem esi rezervētāks, lieki skandāli šobrīd tev ir vismazāk vajadzīgi.

JAUNAVA Liela nozīme būs pašsajūtai. Ja tā būs laba, tad arī darbi sekmēsies. Dienas pirmajā pusē, labāk atliec naudas lietas, savukārt pēcpusdienā nav vēlams organizēt lietišķas tikšanās.

SVARI Vairāk uzmanības velti attiecību tēmai. Svarīgi, lai tev blakus būtu kāds, uz kuru paļauties. Esot sabiedrībā, lieku reizi apliecināsi savas  aktiera dotības, sekmīgi iekļausies izrādē, kuru sauc par dzīvi.

SKORPIONS Pat šķietami bezcerīgās situācijās nezaudēsi vēsu prātu, apņēmību un cerību uz panākumiem. Šīs īpašības vairos cieņu pret tevi, apkārtējo acīs. Kāds Skorpions stāsies plašākas auditorijas priekšā.

STRĒLNIEKS Šodien droši vari iesaistīties jaunos projektos, enerģijas tev pietiks vai uz diviem. Būsi jūtīgs pret apkārtējo attieksmi, izdzirdot kritiku, to ļoti pārdzīvosi. Mēģini nedaudz distancēties no citu viedokļa.

MEŽĀZIS Veidosies lieliska saikne ar ārzemju sadarbības partneriem, žurnālistiem, zinātnes jomas pārstāvjiem. Savu viedokli paudīsi pārliecinoši, labi argumentēti. Privātai dzīvei var neatlikt laika.

ŪDENSVĪRS Saskarsmē ar kolēģiem, sadarbības partneriem rūpīgāk ieturi lietišķo toni, atturies no divdomīgiem izteicieniem. Mīlas jomā neuzsver savu Es, vairāk rēķinies ar partnera vajadzībām.

ZIVIS Darbā aktīvi cīnīsies par personīgajām interesēm. Panākumi lielā mērā būs atkarīgi no apstākļiem, kurus tev būs grūti ietekmēt, tāpēc esi pacietīgs, tici pozitīvam iznākumam. Vakarā esi piesardzīgāks pie stūres.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv