Tretjaks: uz Znaroku nākotnē cer arī Krievija

Apollo
0 komentāru

Krievijas hokeja slavenība Vladislavs Tretjaks šodien ļoti atzinīgi novērtēja Oļega Znaroka kvalifikāciju un atklāja, ka uz Latvijas valstsvienības galveno treneri nākotnē cer arī Krievijā.

Vladislav Tretiak

Krievijas hokeja leģenda Vladislavs Tretjaks uzskata, ka Oļegs Znaroks ir ļoti labs treneris.

Foto: Edijs Pālens/LETA

«Uz viņu [Znaroku] nākotnē cer arī Krievija, jo viņš ir ļoti labs treneris,» žurnālistiem teica Tretjaks.

Pagājušajā sezonā Znaroks saņēma Kontinentālās hokeja līgas (KHL) labākā trenera laurus, jo šķietami necilo Balašihas HK MVD spēja aizvadīt līdz Gagarina kausa izcīņas finālam. Bet Latvijas izlase Znaroka vadībā pasaules čempionātā nespēja izpildīt Latvijas Hokeja federācijas (LHF) uzdevumu iekļūt labāko astoņniekā, jo ierindojās 11. vietā.

Pēc pasaules čempionāta LHF uzdeva Znarokam un viņa palīgam Harijam Vītoliņam sagatavot priekšlikumus par trešā trenera piesaistīšanu darbam ar izlasi, un tikai pēc to izvērtēšanas federācija plāno izlemt par pašreizējā treneru sastāva paturēšanu valstsvienībā.

LHF vēlas, lai valstsvienības trešais treneris būtu brīvs no darba klubā vai citā izlasē. Znaroka un Vītoliņa aizņemtības klubā dēļ viņi izlasei šopavasar pievienojās tikai nedaudz vairāk kā nedēļu pirms pasaules čempionāta. Līdz dueta atbraukšanai ar izlasi strādāja LHF ģenerālmenedžeris Māris Baldonieks un vārtsargu treneris Mihails Vasiļonoks.

Klubu līmenī Znaroks un Vītoliņš nākamajā KHL sezonā vadīs jaundibināto Maskavas OHK «Dinamo», kas apvienoja Maskavas «Dinamo» un Balašihas HK MVD struktūras.

Par īpašiem nopelniem Znarokam 1996. gadā piešķīra Latvijas pilsonību, taču viņš vēlāk izvēlējās saņemt Vācijas pasi, un Latvijas pilsonību Znarokam anulēja.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

17.11.2017
Ienākt apollo.lv