Tribuncova «AIK» uzvar un sērijā panāk neizšķirtu Video

Zviedrijas «Elitserien» hokeja čempionāta ceturtdaļfināla ceturtajā spēlē latviešu aizsarga Atvara Tribuncova pārstāvētā Šellefteo «AIK» komanda izbraukumā ar rezultātu 3:0 uzvarēja «Linkopings».

Tribuncova «AIK» uzvar un sērijā panāk neizšķirtu

Tribuncovs laukumā pavadīja 18 minūtes un 33 sekundes, taču hokejists rezultativitātes punktus nenopelnīja. Aizsarga kontā aizvadītajā mačā divas soda minūtes, bet viņa lietderības koeficients bija neitrāls. Līdz ar to sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts ir kļuvis neizšķirts 2-2.

Ceturto spēli sērijā līdz četrām uzvarām abas komandas aizvadīs ceturtdien Linčepingā.

Pirmajā ceturtdaļfināla sērijas mačā «AIK» savā laukumā izcīnīja uzvaru ar 3:2, bet otrajā spēlē sestdien izbraukumā tika piedzīvots zaudējums ar rezultātu 0:4.

Savukārt pirmdien notikušajā trešajā abu komandu spēlē Tribuncova pārstāvētais klubs piedzīvoja zaudējumu ar 3:5.

Jau ziņots, ka sezonu latviešu aizsargs iesāka Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubā Rīgas «Dinamo», bet sezonas vidū pārcēlās uz Zviedrijas «Elitserien» hokeja čempionātu.