Tribuncovam rezultatīva piespēle, bet komandai zaudējums

Čehijas hokeja čempionāta spēlē svētdien rezultatīvu piespēli izpildīja latviešu aizsargs Atvars Tribuncovs, tomēr viņa pārstāvētais klubs Karlovi Vari «Energie» ar rezultātu 2:4 (0:0, 0:2, 2:2) izbraukumā piekāpās Boļeslavas «Mlada» vienībai.

Tribuncovs mača 50.minūtē asistēja savas komandas otrajā vārtu guvumā. Soda minūtes Latvijas hokejists šoreiz nenopelnīja un bija viens no diviem «Energie» spēlētājiem, kas spēli noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Citā svētdienas spēlē uzvaru, joprojām spēlējot bez latviešu aizsarga Jāņa Andersona sastāvā, izcīnīja Triņecas klubs «Ocelari», kas viesos ar rezultātu 5:4 (2:0, 2:1, 0:3, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pieveica vienus no saviem sīvākajiem konkurentiem cīņā par uzvaru regulārajā čempionātā, Vitkovices «Steel» komandu.

Čempionāta kopvērtējumā pēc aizvadītām 17 spēļu kārtām «Ocelari» vienība ieņem otro pozīciju ar 32 izcīnītiem punktiem, bet tikpat daudz punktu ir gan turnīra tabulas līderiem «Steel», gan arī trešās vietas īpašniekiem, Pilzenes klubam «Lasselsberger». Savukārt «Energie» vienība, kas gan aizvadījusi par vienu spēli mazāk, ar 22 izcīnītajiem punktiem šobrīd atrodas desmitajā vietā 14 vienību konkurencē.