Tribuncovam zelts Čehijas pirmajā līgā

Čehijas pirmās līgas čempionātā svētdien triumfēja Latvijas aizsarga Atvara Tribuncova pārstāvētais klubs «KLH Chomutov», līdz ar to tas turpinās cīņu par iekļūšanu Čehijas augstākajā līgā.

Atvars Tribuncovs

Finālsērijā «KLH Chomutov» komanda ar 4-3 pieveica Ustečtilvi «Slovan». Fināla sērijas izšķirošajā, septītajā mačā «KLH Chomutov» uzvarēja izbraukumā ar 2:1, bet Tribuncovs šajā spēlē nopelnīja četras soda minūtes un maču noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Finālsērijas laikā «KLH Chomutov» komanda divas reizes nonāca zaudētājas lomā ar 0-2 un vēlāk arī ar 2-3, tomēr prata atspēlēties un arī triumfēt visā sērijā.

Tribuncovs pirmās līgas izslēgšanas spēļu turnīrā kopumā piedalījās 15 mačos, kuros guva vienus vārtus un izdarīja četras rezultatīvas piespēles, kā arī nopelnīja 14 soda minūtes un pozitīvu lietderības koeficientu +4.

«KLH Chomutov» hokejisti par vietu augstākajā divīzijā tagad cīnīsies ar Kladno «Geus Okna», kas ieņēma pēdējo vietu Čehijas Ekstralīgas regulārā čempionāta kopvērtējumā. Šī sērija ritēs līdz vienas komandas četrām uzvarām.

Kā ziņots, Tribuncovs klubam «KLH Chomutov» pievienojās februāra sākumā, bet pirms tam aizsargs pārstāvēja Čehijas čempionvienību Karlovi Vari «Energie», kas naudas taupīšanas nolūkos atbrīvojās no Tribuncova.

Tribuncovs «Energie» komandai pievienojās aizvadītā gada oktobra sākumā, bet pēc mēneša ilga pārbaudes laika pagarināja līgumu līdz šīs sezonas beigām. Karlovi Vari kluba sastāvā aizsargs piedalījās 34 spēlēs, kurās izpildīja astoņas rezultatīvas piespēles, nopelnīja 30 soda minūtes un negatīvu lietderības koeficientu -6.

Jau ziņots, ka pagājušo sezonu Tribuncovs uzsāka Rīgas «Dinamo», bet pēc nesaskaņām ar galveno treneri Jūliusu Šupleru janvāra beigās viņš to pameta. Pēc tam hokejists pievienojās Zviedrijas elites līgā spēlējošajai Šellefteo AIK komandai.

Zviedrijas augstākajā līgā 33 gadus vecais Tribuncovs ir spēlējis arī iepriekš. Pēc neveiksmīgā 2007./2008. gada sezonas sākuma Krievijas superlīgas klubā Toljati «Lada» Tribuncovs pievienojās komandai Ornskoldsvikas «MoDo Hockey». Savas karjeras laikā viņš pārstāvējis arī «Farjestads BK» un «Mora IK».