Tribuncovs ar «AIK» iekļūst pusfinālā

Zviedrijas hokeja čempionāta ceturtdaļfināla izšķirīgajā septītajā spēlē latviešu aizsarga Atvara Tribuncova pārstāvētā Šellefteo «AIK» komanda Linčepingā ar rezultātu 3:2 (1:2, 0:0, 1:0, 0:0, 0:0, 1:0) trešajā pagarinājumā uzvarēja «Linkopings» komandu, ziņo portāls «hockeyligan.se».

Pirmā perioda sākumā Pāvels Skrbeks vadībā izvirzīja «AIK», bet perioda vidū Jans Hlavačs panāca 1:1, turklāt Andreass Jamtins vēlāk panāca 2:1 «Linkopings» labā.

Otros vārtus viesi guva trešā perioda vidū, kad Anderss Sodenbergs panāca 2:2. Lai noskaidrotu uzvarētāju, bija vajadzīgi trīs papildlaiki. Pirmajos divos (katrs pa 20 minūtēm) vārti netika gūti, bet trešā pagarinājuma trešajā minūtē Kimo Koskenkorva «AIK» klubam guva uzvaras vārtus.

Kopumā visā sērijā «AIK» bija pārāks ar 4-3 un iekļuva izslēgšanas spēļu pusfinālā. Tribuncovs laukumā pavadīja 29 minūtes un 24 sekundes, taču pie rezultativitātes punktiem netika un maču beidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pusfināla sērijā līdz četrām uzvarām «AIK» tiksies ar «Farjestads» hokejistiem. Pirmo maču abas komandas aizvadīs 19. martā Šellefteo.