«Triobet.com»: sarunāto spēļu likmes veic Āzijas totalizatoros

Apollo
0 komentāru

Interneta prognožu portāla «Triobet.com» eksperti šajā sezonā nekādas aizdomīgas aktivitātes saistībā ar Latvijas futbola čempionāta - «LMT Virslīgas» - turnīru vai Daugavpils «Dinaburg» komandu nav novērojuši, aģentūrai LETA pastāstīja «Triobet.com» pārstāvis Kaspars Melders.

«Triobet.com»: sarunāto spēļu likmes veic Āzijas totalizatoros

Foto: Valsts ieņēmumu dienests/LETA

«Triobet.com» Latvijas Futbola federācijas (LFF) paziņojums, ka Daugavpils «Dinaburg» tiek izslēgta no «LMT Virslīgas» turnīra, esot pārsteigums.

«Sarunātu spēļu gadījumā parasti figurē ļoti lielas summas uz vienu iznākumu, tādēļ to ir viegli pamanīt,» skaidro Melders. Tomēr viņš piebilst, ka Eiropā visiem interneta totalizatoriem ir maksimālo likmju limiti, kas liedz negodīgajiem darboņiem nopelnīt vēlamo summu.

Lai gan viņš nav informēts par konkrētā gadījuma detaļām, tomēr viņš sliecas domāt, ka sarunāto spēļu likmes daudz ienesīgāk ir veikt Āzijas interneta totalizatoros, kur nav minēto maksimālo likmju limitu vai arī tie ir milzīgi.

Melders arī uzsver, ka «Triobet.com» ir stingri savā politikā, nepieļaujot šādus gadījumus, jo totalizators regulāri seko līdzi visām izdarītajām prognozēm un likmēm savā portālā, bet, ja ir aizdomas par sarunātu spēli, likmes tiekot uzreiz izņemtas no piedāvājuma.

«Šādi nelegāli darboņi nodara lielu ļaunumu interneta totalizatoru biznesam, jo paši totalizatori ir tie, kuriem nākas izmaksāt milzīgos laimestus un ciest zaudējumus,» saka «Triobet.com» pārstāvis, norādot, ka aizdomīgas tendences ir daudz vieglāk pamanīt, nekā daudziem cilvēkiem šķiet.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

25.11.2017
Ienākt apollo.lv