Trīs dienas pēc spēles laikā saņemta spēka paņēmiena miris Kazahstānas kluba hokejists Video

Apollo
6 komentāri

Trīs dienas pēc Kazahstānas čempionāta mačā saņemta spēka paņēmiena slimnīcā miris Pavlodaras «Irtiš» hokejists Dmitrijs Učaikins, vēsta šīs valsts masu mediji.

Dmitrijs Učaikins

Foto: Ekrānuzņēmums

27. marta izslēgšanas spēļu cīņā starp «Irtiš» un Temirtau «Aristan» komandām, kādā no cīņas epizodēm spēka paņēmienu pret Učaikinu pielietoja lietuvietis Donāts Kumeļausks.

Pēc spēka paņēmiena 32 gadus vecais Učaikins ar grūtībām piecēlās no ledus, taču vēl aizvadīja pāris maiņas, lai pārliecinātos par savu gatavību aizvadīt spēli līdz galam.

Arēnu spēlētājs pēc mača atstāja paša spēkiem, taču nākamajā rītā viņam palika slikti, un viņš tika nogādāts tuvējā slimnīcā. Učaikins mira naktī no 30. uz 31.nartu, bet viņam uzstādītā diagnoze ir insults.

Pēc spēlētāja nāves, Kumeļauska pielietotais spēka paņēmiens daudz ticis apspriests masu medijos un arī Kazahstānas Hokeja federācijas sapulcēs, taču vairākkārt caurskatot minēto epizodi konstatēts, ka spēka paņēmiens ticis izpildīts asi, taču atbilstoši noteikumiem.

Učaikins bija Habarovskas hokeja skolas audzēknis, kurš savu profesionālo karjeru uzsāka 1998. gadā «Amur» komandā. Habarovskas klubu Učaikins atstāja 2009. gadā, bet pēc tam pārstāvēja dažādus Krievijas Augstākās hokeja līgas (VHL) klubus, kā arī «Irtiš» komandu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv