Trīs nedēļas radio skanēs Lielās Talkas noskaņās

Apollo
27 komentāri

Turpmākās trīs nedēļas - līdz 27.aprīlim Latvijas Radio 2 (LR2) skanēs «Lielās Talkas» noskaņās, informējot par sagatavošanās darbiem, iesaistot talkas aktivitātēs un aicinot ikvienu piedalīties Latvijas sakopšanā, informē Latvijas Radio pārstāve Ilze Zvaigzne.

Trīs nedēļas radio skanēs Lielās Talkas noskaņās

Foto: Evija Trifanova/LETA

Viņa norādīja, ka katru darba dienu plkst.10.40 klausītāji varēs pacīnīties par lieliskām balvām, parādot savas zināšanas par talkošanas tautasdziesmām un radoši papildinot tās ar savām sacerētajām tautasdziesmu rindiņām. Savukārt darba dienu pēcpusdienās plkst.16.10 skanēs Lielās Talkas dienasgrāmatas un sazvanīšanās ar talkas koordinatoriem vai atbildīgajiem tuvās un tālās Latvijas vietās.

«Lielās Talkas dienā 27.aprīlī LR2 visas dienas garumā stāstīs gan par to kā veicas talkotājiem visā Latvijā, gan veidos muzikālu vēlējumu koncertu, kā arī rūpēsies par skanīgu un uzmundrinošu noskaņojumu,» informē Zvaigzne.

Lielās Talkas vadmotīvs šogad ir «Tīra Latvija sākas Tavā galvā!», un tā mērķis ir aicināt cilvēkus ne tikai sakopt apkārtni, bet arī savā ikdienas dzīvē piemērot principus, kas atbilst Lielās Talkas galvenajai idejai.

Kā ziņots, netipiskā pavasara dēļ šogad pārcelts talkošanas datums, un dot savu artavu Latvijas sakopšanai varēs 27.aprīlī.  

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv