Truksnis uzdevis veikt revīziju «Jūrmalas namsaimniekā» un «Jūrmalas siltumā»

Apollo
11 komentāri

Vēl pirms Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētāja amata zaudēšanas Gatis Truksnis Jūrmalas pilsētas domes Revīzijas un audita nodaļai uzdevis veikt revīziju pašvaldības kapitālsabiedrībās «Jūrmalas namsaimnieks» un «Jūrmalas siltums».

Truksnis uzdevis veikt revīziju «Jūrmalas namsaimniekā» un «Jūrmalas siltumā»

Foto: Ieva Lūka/LETA

Par revīziju pasūtīšanu Truksnis šodien žurnālistiem ieminējās tūlīt pēc domes lēmuma, ar kuru viņu kolēģi atbrīvoja no mēra amata, taču nekādus plašākus komentārus par revīziju iemesliem viņš nesniedza.

Šodien pēcpusdienā pašvaldības paziņojumā presei norādīts, ka «Jūrmalas siltumā» tiks veikta plānotā revīzija par pakalpojumu tarifu aprēķināšanas atbilstību normatīvo aktu prasībām un tarifā iekļauto izmaksu lietderību. Savukārt «Jūrmalas namsaimniekam» saistībā ar Valsts kontroles ieteikumu ieviešanu no šodienas uzdots veikt papildu revīziju par dzīvojamo māju parādu izveidošanās atbilstību normatīvo aktu prasībām.

Jau ziņots, ka Jūrmalas domes deputāti šodien ārkārtas sēdē balsojot nolēma atbrīvot no amata Jūrmalas domes priekšsēdētāju Gati Truksni (ZZS).

Truksnis sev nelabvēlīgo balsojumu lielā mērā saista ar deputātu sadrumstalotību un viņu iespaidojamību. No amata gāztais mērs uzskata, ka savu politiku pilsētas attīstībai varēs daudz vieglāk realizēt pēc jūnijā paredzētajām pašvaldību vēlēšanām. Pēc amata zaudēšanas Truksnis solīja strādāt kā deputāts, lai realizētu savas iniciatīvas jūrmalnieku labā.

Vairāki deputāti atzinuši, ka kopā ar kolēģiem lemšot, kā tālāk rīkoties - meklēt jaunu mēru vai līdz jūnijā paredzētajām pašvaldību vēlēšanām iztikt ar domes priekšsēdētāja pienākumu izpildītāju Larisu Loskutovu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv