«TTT Rīga» piedzīvo sagrāvi Jekaterinburgā

FIBA Eirolīgas A apakšgrupas pēdējās spēļu kārtas mačā «TTT Rīga» šodien viesos ar 53:92 zaudēja Gundara Vētras vadītajām Krievijas čempionēm Jekaterinburgas UGMK.

Lisa Willis

«TTT Rīga» komandas labā 13 punktus guva Liza Vilisa, 11 punktus sakrāja Lindra Vīvere, bet deviņus punktus pievienoja Sindija Lima. UGMK rindās ar 21 punktu atzīmējās Svetlana Abrosimova, 18 punktus guva Sandrīne Grudā, bet 14 punkti Kendisas Pārkeres rēķinā.

«Rīdzinieces» jau pēc pirmās ceturtdaļas zaudēja ar 13 punktu pārsvaru (13:26), bet lielajā pārtraukumā «TTT Rīga» devās ar -23 (27:50). Arī mača otrajā daļā rezultāts auga pēc līdzīga scenārija, tādejādi «TTT Rīga» komanda mača beigās piedzīvoja zaudējumu ar 49 punktu starpību.

«TTT Rīga» basketbolistes ar divām uzvarām desmit spēlēs Eirolīgas pamatturnīra A apakšgrupā ieņēma piekto vietu sešu komandu konkurencē.