«TTT Rīga» revanšējas «cēsiniecēm»

Latvijas Sieviešu basketbola līgas līdervienību cīņā šodien Olimpiskajā sporta centrā «TTT Rīga» ar 64:51 pārspēja Latvijas čempiones SK «Cēsis» basketbolistes.

Kristīne Kārkliņa

Rezultatīvākā «TTT Rīga» komandā ar 16 punktiem bija amerikāniete Lindra Vīvere, 12 punktus pievienoja Anda Eibele, kura realizēja četrus no sešiem tālmetieniem, bet 11 punktus guva Liza Vilisa. SK «Cēsis» labā 15 punktus guva amerikāniete Kristena Morisa, bet 11 punktus pievienoja lietuviete Rima Valentiene.

Spēle iesākās ar cīņu punkts punktā, bet pirmo vērā ņemamo pārsvaru (12:7) ieguva «TTT Rīga» komanda, kas bija vadībā arī pēc pirmās ceturtdaļas (17:16). Otrās ceturtdaļas pirmajā pusē «rīdzinieces» veica izrāvienu 8:0 un izvirzījās vadībā ar 27:18, bet pēc pirmā puslaika laukuma saimniecēm bija jau +10 (38:28).

Trešo ceturtdaļu SK «Cēsis» iesāka ļoti apņēmīgi un nepilnu četru minūšu laikā panāca neizšķirtu 40:40. Tomēr ceturtdaļas nākamajās gandrīz sešās minūtēs «TTT Rīga» noturēja «cēsinieces» «uz nulles» un atguva vadību - 51:40. Cēsu komanda ieilgušo «sausumu» spēja pārtraukt tikai ceturtdaļas pēdējā minūtē, bet pirms pirms pēdējām desmit minūtēm mājiniecēm bija astoņu punktu pārsvars (51:43).

Pēdējās ceturtdaļas sākumā abas komandas apmainījās ar sekmīgiem tālmetieniem, tomēr ceturtdaļas vidū svaru kausi nosvērās par labu «TTT Rīga» komandai, kas ieguva jau 15 punktu pārsvaru (64:49), tādejādi izšķirot mača uzvarētāja likteni.

Atgādinām, ka šīs sezonas pirmajā abu komandu savstarpējā spēlē SK «Cēsis» savā laukumā izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar 67:52.

LSBL kopvērtējumā SK «Cēsis» ar 11 uzvarām 12 spēlēs saglabā pirmo vietu, bet «TTT Rīga» ar desmit uzvarām 11 spēlēs ir otrajā vietā.