Turcijas ministrs pateicas par atbalstu ES integrācijas sarunās

Apollo
0 komentāru

Piektdien ārlietu ministrs Māris Riekstiņš ticies ar Turcijas Eiropas Lietu ministru Egemenu Bagišu, kurš pateicies par Latvijas atbalstu sarunās par Turcijas pievienošanos Eiropas Savienībai, portālu «Apollo» informēja Ārlietu ministrijā.

Turcijas ministrs pateicas par atbalstu ES integrācijas sarunās

Foto: Ieva Čīka/LETA

Sarunas laikā Bagišs informēja par aktualitātēm Turcijas Eiropas Savienības pievienošanās sarunās, kā arī par Turcijas valdības īstenotajām un plānotajām reformām, lai izpildītu kritērijus jaunu sarunu sadaļu atvēršanai.

Riekstiņš atkārtoti apstiprināja Latvijas atbalstu Eiropas Savienības paplašināšanās procesam un tālāku iestāšanās sarunu turpināšanai ar Turciju. «Jebkurai Eiropas valstij, kas izrādījusi vēlmi iestāties Eiropas Savienībā, apņēmusies veikt iekšējās reformas un izpildīt nepieciešamos kritērijus, jādod šāda iespēja. Latvija atbalsta jaunu sarunu sadaļu atvēršanu, lai Turcija kļūtu par Eiropas Savienības dalībvalsti,» norādīja ministrs.

Savukārt Bagišs pateicās par Latvijas līdzšinējo atbalsta paušanu Eiropas Savienības paplašināšanās procesam un atzīmēja Turcijas apņemšanos veikt nepieciešamās reformas, vienlaikus norādot, ka Eiropas Savienība pēc Turcijas pievienošanās iegūs partnervalsti ar sesto lielāko ekonomiku Eiropā.


Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

21.10.2017
Ienākt apollo.lv