Turpinās studentu reģistrēšanās studijām LU

Apollo
0 komentāru

Trešdien ar konkursa otrās kārtas rezultātu paziņošanu noslēdzās Vienotā uzņemšana pamatstudiju programmās, kurā šogad piedalījās desmit Latvijas augstskolas. Pieteikušies reflektanti ieguva tiesības reģistrēties 9782 studiju vietās, no kurām vairāk nekā trešo daļu nodrošina Latvijas Universitāte. Studētgribētāji, kas ieguvuši studiju vietu uzņemšanas otrajā kārtā, var reģistrēties studijām un noslēgt līgumus ar Latvijas Universitāti no 28. līdz 29.jūlijam; atsevišķās fakultātēs to varēs izdarīt arī 1. un 2.augustā.

Turpinās studentu reģistrēšanās studijām LU

Foto: Edijs Pālēns/LETA

Konkurss vienotajā uzņemšanā šogad norisinājās divās kārtās. Līdz 27.jūlijam studiju līgumus ar LU par studiju uzsākšanu noslēdza 1418 jaunie studenti, kas bija izturējuši konkursa pirmo kārtu un ieguvuši tiesības reģistrēties sevis izvēlētajā pirmajā prioritātē. Otrās kārtas rezultāti liecina, ka otrajā uzņemšanas kārtā tiesības reģistrēties studijām LU ieguvuši 2344 studētgribētāji, kam jāierodas fakultātēs to noteiktajos laikos un jāreģistrējas studijām, kā arī jānoslēdz līgums ar LU. Noslēgt līgumus un reģistrēties studijām visās studiju programmās vēl iespējams šodienas, 29.jūlija, laikā. Atsevišķās fakultātēs (Bioloģijas fakultātes, Ekonomikas un vadības fakultātes, Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātes, Humanitāro zinātņu fakultātes, Medicīnas fakultātes, Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes, Vēstures un filozofijas fakultātes studiju programmās, kā arī Juridiskās fakultātes klātienes studijās) reģistrēšanās studijām iespējama arī 1. un 2.augustā. Sīkāk reģistrēšanās grafiku var apskatīt LU portālā .

Latvijas Universitātē turpinās pieteikumu pieņemšana vairākās augstākā līmeņa studiju programmās, ar tām iepazīties var LU portālā. Līdz šim augstākā līmeņa studijām reģistrējušies jau 1590 jaunie studenti. Augustā tiks paziņots par uzņemšanas turpināšanu arī vairākās pamatstudiju programmās Latvijas Universitātē.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Receptes

Vairāk

Valūtu kursi

21.11.2017
Ienākt apollo.lv