Tuvojas 7. starptautiskais amerikāņu auto salidojums «Saulkrasti 2012 Wanted!» Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Šī gada 2.jūnijā norisināsies Latvijā unikāls amerikāņu auto īpašnieku salidojums, kas notiek tikai vienu reizi gadā un tikai Saulkrastos.

Uz biedrības «Amerikāņu auto klubs» rīkoto salidojumu tiek spodrinātas un vestas automašīnas no visām Latvijas malām, kā arī no Lietuvas, Igaunijas, Somijas, Baltkrievijas un Krievijas. Pa reizei ierodas arī kāds krietni vien tālāks viesis. Automašīnas pārstāv laikaposmu no pagājušā gadsimta 20-tajiem gadiem, līdz pat mūsdienām.

Saulkrastos būs apskatāmi turpat vai katru 20. gadsimta dekādi pārstāvoši auto. Senākais būs 1928. gada «Buick», spārnoti auto būs no 50. gadiem, 60.-70. pārstāvēs ASV autobūves lepnums «Cadillac», ar muskuļiem leposies «Mustang», «Corvette», «Camaro» un «Firebird». Būs apskatāma arī filmas «Atpakaļ nākotnē» (Back to the Future) zvaigzne «DeLorean».

Par pasākuma muzikālo noformējumu rūpēsies rockabilly grupas no Latvijas, Somijas, Igaunijas un Krievijas. Pasākums sāksies Saulkrastu centrā ar iesildošu mūziku, turpināsies ar krāšņu auto parādi cauri visai pilsētai, auto izstādi Ainažu ielas slēgtā posmā un koncertu Saules laukumā, un nobeigumā mini «Burnout» atvadām.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Komentētākie raksti

Satiksmes ierobežojumi

Vairāk

Valūtu kursi

24.10.2017
Ienākt apollo.lv