Tuvojas 9. Starptautiskais Baha kamermūzikas festivāls

Apollo
0 komentāru

No 1. marta līdz 15. aprīlim notiks 9. Starptautiskais Baha kamermūzikas festivāls.

Festivālā šogad dzirdēsim izcilā baroka ģēnija Johana Sebastiana Baha, viņa iedvesmotāju, laikabiedru un skolnieku mūziku, tiksimies ar pasaulē atzītiem mūziķiem un spilgtām interpretācijām.

Festivāla atklāšanas koncertā 1. martā plkst. 19.00 Melngalvju nama Svētku zālē uzstāsies pasaulē augsti novērtētais baroka ansamblis no Vācijas «Akademie für Alte Musik Berlin».

Pirms diviem gadiem Rīgas publika ar lielām ovācijām uzņēma kolorīto baroka ansambli no Francijas «L’Arpeggiata». Arī šogad būs iespēja viņus dzirdēt klātienē programmā «All'Improvviso». 14. martā plkst. 19.00 «Lielajā ģildē» ansamblis uzstāsies ar izciliem solistiem: Christina Pluhar (Austrija), Nuria Rial (soprāns, Spānija), Lucilla Galeazzi (balss, Itālija), Anna Diego (deja), Gianluigi Trovesi (džeza klarnete, Itālija).

Par pārsteidzošu varam saukt faktu, ka Rīgu apmeklēs leģendārais un pasaules slavu ieguvušais viola da gamba virtuozs, viens no labākajiem vēsturiskās mūzikas atdzimšanas līderiem Eiropā Jordi Savall. Viņa spēli varēs baudīt 27. martā plkst. 19.00 Melngalvju nama Svētku zālē.

Festivāla laikā vairāki brīnišķīgi koncerti notiks Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja Kolonnu zālē un Rīgas Latviešu biedrības Zelta zālē.

Uz festivāla koncertiem biļetes var iegādāties «Biļešu paradīzes» kasēs (tālrunis: 90002000) vai internetā: http://www.bilesuparadize.lv.

Sekojiet informācijai — http://www.music.lv/bachfestival/

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Zvaigznes sola

Vairāk

KAS GAIDĀMS ŠOMĒNES?

Horoskopi

Vairāk

Valūtu kursi

18.12.2017
Ienākt apollo.lv