Tuvojas fotoizstāde «Špicbergena — arktiskais piedzīvojums» Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

19. februārī Ziemeļu Ministru padomes birojā Marijas ielā 13/3 tiks atklāta fotogrāfiju izstāde «Špicbergena — arktiskais piedzīvojums», kā arī notiks fotogrāfes Elīnas Bangas dialogs ar skatītāju Špicbergenas maģiski skarbās dabas popularizēšanā un aicinājums piedalīties arktiskā piedzīvojumā.

Tuvojas fotoizstāde «Špicbergena — arktiskais piedzīvojums» 2 attēli Atvērt

Foto: E.Banga

Šīs fotogrāfijas tapušas 2008. gada vasarā. «Strādājot par fotogrāfi uz kruīza kuģa, man bija iespēja pabūt Špicbergenā, kas manā skatījumā ir ļoti unikāla un savdabīga vieta uz zemes. Savus ceļojumus arī līdz šim esmu dokumentējusi fotogrāfiju veidā, līdz ar to fotogrāfa darbs, ko var apvienot ar ceļošanu, ir loģisks iznākums,» stāsta Elīna Banga.

Špicbergena ir lielākā sala Svalbāras arhipelāgā, kas izvietojies Ziemeļu Ledus okeānā starp Norvēģiju, Ziemeļpolu un Grenlandes salu. Tā ir Norvēģijas arktiskā teritorija ar īpašu starptautisku statusu. 99% no Špicbergenas teritorijas ir neapdzīvota. 2007. gadā Špicbergenas iedzīvotāju skaits bija mērāms tūkstošos — 2321 iedzīvotājs. 

Izstāde būs kā skaists pārsteiguma mirkļa vērojums bez vārdiem, kad laiks sastindzis un ir nesteidzīgs komunikācijā starp dabu un cilvēkiem.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Zvaigznes sola

Vairāk

KAS GAIDĀMS ŠOMĒNES?

Horoskopi

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv