Tuvojas starptautiskais laikmetīgās un video mākslas festivāls «Ūdensgabali»

Apollo
0 komentāru

Starptautiskais video un laikmetīgās mākas festivāls «Ūdensgabali» ir Baltijā vienīgais festivāls, kas apmeklētājiem piedāvā neparastus, radošus priekšnesums, kuru vienojošais elements ir kustīgais attēls.

Tuvojas starptautiskais laikmetīgās un video mākslas festivāls «Ūdensgabali».

Tuvojas starptautiskais laikmetīgās un video mākslas festivāls «Ūdensgabali».

Publicitātes foto.

Šogad «Ūdensgabali» notiks jau desmito reizi. Jubilejai par godu skatītājiem tiks piedāvāta īpaša svētku programma.  No 3.- 5. septembrim uz AB dambja zaigos spilgti video jāņtārpiņi - monitori, kuros būs redzama Baltijas labāko video darbu skate. Paralēli konkursam izvirzīto darbu izstādei festivāla apmeklētājiem būs iespēja atsaukt atmiņā un vēlreiz noskatīties iepriekšējo festivālu labākos video, kā arī iepazīties ar pasaulē pazīstamu festivālu un eksperimentālo filmu arhīvu piedāvātajām programmām.

Attīstoties tehnoloģijām, kustīgie attēli ir izgājuši ārpus TV ekrānu ierobežojumiem, tādēļ festivāla organizatori īpaši vēlas izcelt darbus, kuros video medijs sapūst ar citiem izteiksmes līdzekļiem,  un ir sarūpējuši programmu, kas reprezentē jaunākās tendences pasaules video mākslā– «Japānas mēdiju festivāla», Zviedrijas video māksla arhīva «Filmforum», Norvēģijas lielākā mediju festivāla «Screenfestival», Somijas laikmetīgās mākslas apvienības «MUU» un Vācijas «Oberhauzenas īsfilmu festivāla» spilgtāko darbu izlases.

Ievērojot tradīciju, festivāla Grand Prix ieguvējam tiks pasniegta simboliskā Ūdensgabalu balva, turklāt, jau otro gadu pēc kārtas «AB.LV sabiedriskā labuma fonds», atbalstot izcilību un kreativitāti, Baltijas labākā video autoram piešķirs naudas balvu (LVL 500 apmērā) jauna mākslas darba radīšanai.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Zvaigznes sola

Vairāk

KAS GAIDĀMS ŠOMĒNES?

Horoskopi

Vairāk

Valūtu kursi

24.10.2017
Ienākt apollo.lv