Tuvojas trīs Latvijas tenoru «Mīlas lidojums» «Baltajā flīģelī»

Apollo
0 komentāru

Trīs Latvijas tenoru tradicionālais un klausītāju iemīļotais Valentīna dienas koncerts «Mīlas lidojums» šogad notiks Siguldā — koncertzālē «Baltais flīģelis» — šo piektdien, 13. februārī, plkst. 19.00.

Valentīna dienas koncerta tradīcijas aizsākās tenoru pirmajā Valentīna dienas koncertā Valsts bijušās prezidentes Vairas Vīķes-Freibergas rezidencē Jūrmalā 2000. gadā, tās turpinās ik gadu Latvijas Nacionālās operas Jaunajā zālē vai Kongresu namā. 

Klausītāji jau pieraduši, ka allaž sagaidāmi ne vien pirmatskaņojumi, bet arī kāds muzikāls pārsteigums jeb uzdrošināšanās. Arī šogad Valentīna dienas koncerts solās būt interesants, pilns ar pārsteigumiem, jauniem, negaidītiem pirmatskaņojumiem. Izskanēs arī romantiskā kino mūzika. Koncertā šogad piedalīsies operas soliste Sonora Vaice un Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra solistu ansamblis Raimonda Ozola vadībā un, protams, «Trīs tenori» — Nauris Puntulis, Guntars Ruņģis un Miervaldis Jenčs.

Šoreiz Sigulda izvēlēta par koncerta vietu arī, gaidot Siguldas Mūzikas skolas 50 gadu jubileju. Tās absolvents ir arī viens no trim tenoriem — Miervaldis Jenčs, kas mūzikas skolu beidzis kā trompetists. Miervaldis bija arī pagājušā gada nogalē notikušā TV3 šova «Koru kari» Siguldas kora «Mūza» vadītājs.

Biļetes uz pasākumu nopērkamas koncertzāles «Baltais flīģelis» kasē darbdienās no plkst. 11.00 līdz 18.30 (kases tālrunis />/>/>67974787/>/>/>/>, e-pasts baltais.fligelis@gmail.com),
«Biļešu paradīzes» tirdzniecības vietās un http://www.bilesuparadize.lv.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Zvaigznes sola

Vairāk

KAS GAIDĀMS ŠOMĒNES?

Horoskopi

Vairāk

Valūtu kursi

17.11.2017
Ienākt apollo.lv