TV3 piedāvā ieskatīties savdabīgā pasaulē — «Atlantīda»

Apollo
0 komentāru

Ģimene — tā ir neliela pasaulīte, savdabīga un neizzināma Atlantīda... Valda uzskats, ka laimīgas ģimenes līdzinās cita citai, bet nelaimīgas ģimenes ir īpašas un bēdās vienas.

TV3 piedāvā ieskatīties savdabīgā pasaulē — «Atlantīda»

Publicitātes foto

«Atlantīda» — tas ir stāsts par divām ģimenēm, kuras sapņo par laimi un labklājību, bet sapņi ne vienmēr piepildās, un veiksme var novērsties. Ieskaties «Atlantīdā» jau no 23. marta ik darbdienu plkst. 17.20 kanālā TV3.

Ģeogrāfijas skolotājas Veras Sķepnovas (Nellija Uvarova) dzīve rit mierīgi un iepriekš paredzami. Viņa mīl savu vīru un divpadsmit gadu veco meitiņu, tomēr liktenis lēmis ko mainīt. Viesošanās pie bagātā baņķiera un viņa sievas Natālijas izvēršas traģēdijā..

Divu galveno varoņu Veras un Natālijas likteņi met dramatiskus līkločus un savijas ciešām saitēm. Kāds traģisks notikums vienā mirklī padara vienu no varonēm par atraitni, bet otru — par slepkavu. Kurai taisnība? Kura vainīga? Un ko tagad iesākt? Kā dzīvot, kad nāve un nodevība ir ne tikai tagadnes realitāte, bet arī nākotnes ceļš?

Seriāla varonēm nākas piedzīvot ciešanas, zaudējumus, pazemojumus un aizvainojumu, lai kādā dienā rastu sevī spēku piedot un sākt visu no gala. Bet vai Verai un Natālijai izdosies atgūt zaudēto laimi, savu zudušo Atlantīdu?

Šis satraucošais un dramatiskais stāsts skars pašus būtiskākos jautājumus: mīlestību un naidu, draudzību un nodevību, skumjas un cerības. Skatītāji nonāks izvēles priekšā, mēģinot atbildēt — kurai ir taisnība un kura ir vainīga šajā neparastajā un sarežģītajā stāstā?

Seriālā piedalās TV3 skatītājiem jau iemīļotā un talantīgā aktrise Nelija Uvarova, ko iepazina seriāla «Neglītais pīlēns» laikā. Aktrise seriālā iejūtas jaunā ampluā — viņai piešķirta skolotājas Veras loma, kas piedzīvo traģiskus un dramatiskus likteņa pavērsienus.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

21.11.2017
Ienākt apollo.lv