TV3 realitātes šovu «Džungļu zvaigzne» vadīs izdzīvotājs Raimonds Dombrovskis

Apollo
0 komentāru

Par TV3 rudenī gaidāmā realitātes šova «Džungļu zvaigzne» vadītāju apstiprināts sacensību izturības daudzcīņas rīkotājs un rūdīts piedzīvojumu meklētājs Raimonds Dombrovskis.

Raimonds Dombrovskis vadīs «Džungļu zvaigzni».

Raimonds Dombrovskis vadīs «Džungļu zvaigzni».

Foto: TV3

Kopā ar pieciem dalībniekiem no Latvijas 42 gadus vecais Dombrovskis dosies uz Malaizijas džungļiem, kur ekstremālos apstākļos par «Džungļu zvaigznes» titulu un galveno balvu cīnīsies piecpadsmit slavenības no trim Baltijas valstīm.

Jau ziņojām, ka realitātes šovs «Džungļu zvaigzne» ir starptautisks projekts, ko «TV3 Latvija» veido sadarbībā ar TV3 Lietuvā un Igaunijā.

Šova igauņu versiju vadīs populārais Igaunijas aktieris Tonijs Karks (Tonu Kark), kurš piedalījies vairāk nekā 45 filmās, arī populārajā Vara Braslas ģimenes filmā «Ūdensbumba resnajam runcim». 54 gadus vecais Karks ir Igaunijā iemīļots teātra un kino cilvēks. «Džungļu zvaigznes» vadītāja loma aktierim būs pirmais mēģinājums iejusties televīzijas šova vadītāja ampluā.

Šova Lietuvas versijas «vadības stūre» būs pazīstamā mūziķa un spēles «Gribi būt miljonārs?» lietuviešu vadītāja Vītauta Kernaga (Vytautas Kernagis) rokās. Lietuvietis uz Malaizijas džungļiem dosies jau trešo reizi, jo iepriekš divas reizes vadījis vērienīgo Baltijas valstu realitātes šovu «Robinsoni».

Atgādinām, ka šova dalībnieku kandidātu vidū ir TV3 spēles «Gribi būt miljonārs?» vadītājs Mārtiņš Ķibilds, aktrises Aurēlija Anužīte un Kristīne Nevarauska, žurnālisti Alla Petropavlovska un Sandijs Semjonovs, režisors Regnārs Vaivars, grafiķis un tēlnieks Vilipsōns, spēkavīrs Raimonds Bergmanis, TV diktore Agnese Vārpiņa, kā arī mūziķis Ozols. Kurš no šiem desmit veidos Latvijas izdzīvotāju piecnieku, TV3 paziņos jau tuvākajā laikā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

22.10.2017
Ienākt apollo.lv