U-16 basketbolistēm trešā vieta EČ B divīzijā

Latvijas U-16 basketbolistes Eiropas čempionāta B divīzijas spēlē par trešo vietu šodien ar 84:52 (20:11, 18:11, 22:20, 24:10) pārliecinoši pieveica Bulgārijas valstsvienību.

Rezultatīvākā Latvijas izlasē ar 19 punktiem bija Kate Višņēvica, bet ar 18 punktiem izcēlās Kitija Laksa.

Kā ziņots, Latvijas izlase sestdien pusfināla spēlē ar 40:51 zaudēja Anglijai, netiekot pie ceļazīmes uz nākamā gada A divīzijas turnīru, jo tajā iekļuva tikai abas B divīzijas turnīra finālistes.

Bulgārijas basketbolistes pusfinālā ar 64:71 zaudēja Vācijas izlasei, kas tiksies ar Angliju mačā par pirmo vietu turnīrā.

Turnīra otrajā posmā Latvijas izlase izcīnīja trešo vietu E apakšgrupā, bet Bulgārijas izlase ieņēma trešo pozīciju F apakšgrupā.