U-16 basketbolistiem sagrāve pirmajā EČ mačā pret Spāniju

Eiropas U-16 čempionāta pirmajā spēlē Latvijas kadetu basketbolisti ar 32:65 zaudēja Spānijas vienaudžiem.

Raivo Otersons

Latvijas U-16 izlases galvenais treneris Raivo Otersons.

Raivo Otersona vadītajā Latvijas komandā ar deviņiem punktiem izcēlās Oskars Reinfelds, bet seīs punkti bija Česlava Mateikoviča kontā.

Spēles sākums latviešu puišiem bija katastrofāls, jo 6. minūtē rezultāta tablo vēstīja - 0:10. Pirmā ceturtdaļa tika zaudēta ar 4:16, turklāt mūsu jaunie basketbolisti desmit minūšu laikā pieļāva 12 kļūdas.

Otrās ceturtdaļas sākumā Latvijas U-16 izlases uzbrukums «atdzīvojās», taču aizsardzība bija pagalam nevarīga un jau ceturtdaļas 4. minūtē rezultāts bija 15:30, bet, dodoties lielajā pārtraukumā, - 18:39.

Arī otrajā puslaikā latviešiem neklājās vieglāk un spāņu pārsvars pakāpeniski pieauga, tādejādi visā mačā tika piedzīvota sagrāve.

C apakšgrupas nākamajā spēlē piektdien, pulksten 15.15 mūsu kadeti tiksies ar Polijas komandu, kas šodien ar 53:79 pārliecinoši zaudēja Bulgārijas vienaudžiem.