U-16 basketbolistiem vēl viena sagrāve EČ

Eiropas U-16 čempionāta otrajā apakšgrupas spēlē Latvijas komanda ar 45:72 pārliecinoši zaudēja Polijas vienaudžiem.

Raivo Otersons

Latvijas U-16 izlases galvenais treneris Raivo Otersons.

Latvijas U-16 izlasē ar 18 punktiem izcēlās Česlavs Mateikovičs, bet septiņi punkti un desmit atlēkušās bumbas bija Oskara Reinfelda rēķinā.

Līdzvērtīga spēkošanās šajā mačā bija tikai pirmajās minūtēs, taču tad poļi no 9:7 panāca 23:7. Otro ceturtdaļu latvieši aizvadīja nedaudz veiksmīgāk un pēc pirmā puslaika mūsu puišiem bija -13 (25:38). Taču trešās ceturtdaļas sākumā Polijas vienaudži veica izšķirošo izrāvienu, no 38:28 panākot 49:28.

Šovakar otrajā apakšgrupas mačā tiksies Spānijas U-16 basketbolisti un Bulgārijas vienaudži.

Atgādinām, ka ceturtdien apakšgrupas pirmajā spēlē latvieši ar 30:63 zaudēja Spānijai, bet Bulgārijas U-16 izlase ar 79:53 pieveica poļus.