U-18 hokejisti zaudē vietu elitē

59 komentāri

Pasaules U-18 čempionāta augstāko divīziju pēc šodien piedzīvotā zaudējuma nāksies atstāt Latvijas jaunajiem hokejistiem.

Sērijas otrajā mačā par palikšanu elitē Latvijas juniori ar 2:3 atzina Slovākijas vienaudžu pārākumu, sērijā piedzīvojot neveiksmi ar 0-2.

Spēles sākumā Dominiks Rehāks un Roberts Lantoši izvirzīja slovākus vadībā ar 2:0, tomēr vēl līdz pirmā perioda beigām Jānis Jaks un Rihards Bukarts spēja izlīdzināt rezultātu. Otrajā trešdaļā vārti netika gūti, bet trešā perioda ievadā Davids Soltešs atguva Slovākijas izlasei vadību.

Atgādinām, ka ceturtdien sērijas pirmajā mačā Latvijas jaunie hokejisti piekāpās slovākiem ar 2:5.

Pirms tam apakšgrupu posmā Latvijas komanda ar 0:7 zaudēja gan Somijai, gan Čehijai, ar 1:7 piekāpās ASV, bet ar 2:10 zaudēja Krievijai.