U-18 hokejistiem zaudējums pirmajā mačā par palikšanu elitē

21 komentārs

Pasaules U-18 čempionātā Sočis sērijā par palikšanu augstākajā divīzijā šodien zaudējumu piedzīvoja Latvijas jaunie hokejisti.

Latvijas juniori ar 2:5 atzina Slovākijas vienaudžu pārākumu, sērijā līdz divām uzvarām nonākot zaudētājos ar 0-1.

Pirmajās trešdaļā slovāki pēc Dominika Rehāka un Martina Boboša metieniem izvirzījās vadībā ar 2:0. Otrā perioda 6. minūtē Haralds Egle samazināja rezultāta starpību, taču jau pēc nepilnas minūtes Roberts Varga trešo reizi raidīja ripu Kristapa Nazarova sargātajos vārtos.

Lai gan vēl otrās trešdaļas beigās Edgars Homjakovs atkal samazināja slovāku pārsvaru līdz vieniem vārtiem, trešā perioda vidū Petrs Čehlāriks vairākumā panāca 4:2, bet nepilnas divas minūtes līdz cīņas beigām Roberts Lantoši guva piektos vārtus Slovākijas komandai.

Sērijas otrā spēle tiks aizvadīta piektdien, bet, ja būs nepieciešams arī trešais mačs, tas risināsies svētdien.

Atgādinām, ka apakšgrupu posmā Latvijas komanda piedzīvoja četrus zaudējumus, ar 0:7 pret Somiju un Čehiju, ar 1:7 pret ASV un 2:10 pret Krieviju.