U-20 basketbolistes iekļūst pusfinālā

Šodien Latvijas sieviešu U-20 basketbola izlase Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā tikās ar Turcijas izlasi.

Uzvaru spēlē ar rezultātu 64:57 izcīnīja Latvijas jaunās basketbolistes. Latvija pusfinālā sestdien tiksies ar Spāniju, kas ceturtdaļfinālā ar 75:74 uzvarēja Ukrainu.

Latvijas izlasē rezultatīvākā ar 17 punktiem bija Anete Klintsone, savukārt Kristīne Vītola guva 13 punktus. Turcijas komandā Ozges Javasas kontā 13 punkti.

Pārējās ceturtdaļfināla spēlēs piektdien Krievija ar 92:72 pieveica Serbiju, bet Francija ar 69:61 uzvarēja Lietuvu. Abas uzvarētājas sestdien savā starpā tiksies pusfinālā.

Latvijas izlases pretinieces ceturtdaļfinālā Turcijas basketbolistes čempionātu sāka ar četrām uzvarām pēc kārtas. Vispirms tika uzvarēta Rumānija - 69:53, sekoja uzvara pār Baltkrieviju ar 75:61, tālāk Lietuvu - 64:62 un arī Itāliju 67:58. Kvalifikācijas kārta tika noslēgta ar diviem zaudējumiem. 71:75 pret Serbiju un 57:80 pret Spāniju, kas turcietēm deva trešo vietu F grupā.

Pusfinālu ar Spānijas izlasi Latvijas sportistes aizvadīs sestdien.